Sąsiedzi uprzedzili, że w bloku będzie remont. Tego się nie spodziewali

1154

Remont w bloku to zmora dla wielu osób, dlatego rodzina, która przygotowywała się do niego, postanowiła uprzejmie poprosić sąsiadów o cierpliwość.

Sąsiedzi uprzedzili, że w bloku będzie remont. Tego się nie spodziewali
Sąsiedzi nie spodziewali się odpowiedzi (Facebook)

Remonty to nieodłączna część życia każdej osoby, która mieszka w bloku. Zazwyczaj co kilka miesięcy jeden z sąsiadów postanawia zmienić coś w swoim mieszkaniu, a hałas niesie się po całej kondygnacji.

Każdy ma prawo do przeprowadzania remontów, o ile prace nie wykraczają poza godziny ciszy nocnej, dlatego pozostali muszą cierpliwe czekać na zakończenie.

Na klatce jednego z bloków zawisło standardowe ogłoszenie, które dosyć często pojawia się tuż przed remontem.

"Drodzy sąsiedzi. W związku z pracami remontowymi bardzo przepraszamy za utrudnienia i hałasy. Liczymy na wyrozumiałość" - napisała jedna z rodzin.

Prawdopodobnie nie spodziewali się, że ktoś im odpowie i jeszcze da do zrozumienia, że liczy na rekompensatę. "Nic nam hałas nie przeszkadza, ale po zakończonych pracach liczymy na wspólnego grilla na kamieniu przed klatką. Dla wszystkich sąsiadów z klatki" - napisała inna rodzina.

Po chwili pojawiła się jeszcze trzecia kartka, gdzie kolejni lokatorzy potwierdzili, że również są wyrozumiali i z chęcią przyjdą później na grilla.

Trzeba przyznać, że ciężko dzisiaj o tak zgranych i empatycznych sąsiadów. Jak jest u Was? Możecie liczyć na osoby, które mieszkają obok Was?

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Szczepienie przeciw COVID-19 i grypie tego samego dnia? Ekspert wyjaśnia
Autor: KSA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić