"Sekretna córka" Putina nagle zniknęła. Mnożą się teorie

Elizawieta Kriwonogich, znana także jako Luiza Rozova, już kilka miesięcy temu przestała publikować treści w mediach społecznościowych. Teraz wszystkie jej oficjalne konta zostały całkowicie usunięte. Niektórzy spekulują, że Luiza wraz z resztą rodziny Putina, ukrywa się w luksusowym bunkrze.

"Sekretna córka" Putina nagle zniknęła. Mnożą się teorie
Domniemana córka Putina. (Instagram)

Podejrzenia, że 18-letnia Luiza jest córką Putina pojawiły się już kilka lat temu. W jednym z postów na Instagramie dziewczyna potwierdziła, że mieszka w apartamencie w Monte Carlo. Dokładnie ta sama posiadłość została ujawniona podczas śledztwa Pandora Papers, jako własność Swietłany Kriwonogich. Rosyjska multimilionerka, która pracowała kiedyś jako sprzątaczka, to była kochanka Władimira Putina i matka Luizy.

Domniemana córka Putina usunęła Instagrama

Swietłana w ciągu kilku lat zrobiła zawrotną karierę. Ze sprzątaczki nagle przeszła do bycia milionerką i razem z córką opływa w luksusy. Miała być w ten sposób wynagrodzona przez Putina w zamian za milczenie na temat ich związku i wspólnego dziecka.

18-latka ma także imię odojcowskie Władimirowna, co oznacza, że jej ojciec nazywa się Władimir. W wywiadzie dla GQ Luiza odniosła się do wszystkich plotek i powiedziała, że faktycznie jest podobna do młodego prezydenta. Nie potwierdziła jednak w żaden sposób, że jest z nim spokrewniona.

Teraz 18-letnia Luiza usunęła swoje konto na Instagramie. Od początku wojny była zasypywana obraźliwymi komentarzami i hejtem. Chociaż nigdy nie potwierdzono, że jest córką Putina, internauci zaczęli ją oskarżać o bierność w obliczu wojny i niepowstrzymanie ojca przed inwazją na Ukrainę.

Spekuluje się, że Luiza przebywa w posiadłości w Szwajcarii. Według innej wersji cała rodzina prezydenta znajduje się obecnie w luksusowym, nowoczesnym bunkrze na Syberii.

Oficjalnie Władimir Putin jest ojcem dwóch córek z małżeństwa z Ludmiłą: 36-letniej Marii i 35-letniej Kateriny. Mówi się jednak, że w rzeczywistości prezydent Rosji ma siedmioro dzieci. Oprócz Marii i Kateriny ma to być jeszcze Luiza i czwórka dzieci ze związku z Aliną Kabajewą.

Zobacz także: Sklepy wycofują rosyjskie produkty. "Oddolny odpowiednik sankcji"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić