aktualizacja 

Oto co dzieje się na profilu rzekomej córki Putina. Sieć bez litości

Luiza Rozova uznawana jest za córkę Władimira Putina, choć nie ma na to bezsprzecznych dowodów. Dziewczyna prowadzi profil na Instagramie. Z powodu sytuacji na Ukrainie zalała ją fala hejtu. Internauci nie przebierają w słowach.

Oto co dzieje się na profilu rzekomej córki Putina. Sieć bez litości
Luiza Rozova (Instagram)

Władimir Putin oficjalnie ma dwie córki z poślubioną w 1983 roku Ludmiłą Aleksandrową. Jedna jest lekarką, druga zaś matematyczką.

Nieślubne dzieci

Choć nigdy nie zostało powiedziane, że to prawda, Putin zdaje się mieć też nieślubne dzieci. Z gimnastyczką Aliną Kabajewą - córkę i dwóch synów, a z poznaną w latach 90. Swietłaną Kriwonogich córkę... Luizę.

Prezydent Rosji nigdy nie potwierdził, że Luiza Rozova jest jego córką. 18-latka jeszcze w ubiegłym roku aktywnie pokazywała swoją codzienność na swoim profilu na Instagramie.

Nie dadzą jej żyć?

Profil śledzi niemal sto tysięcy osób, a nastolatka uwielbiała chwalić się na nim luksusowymi wycieczkami i ubraniami od projektantów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Estetyka spodobała się obserwującym. Miała wielu fanów, dopóki 24 lutego Putin nie zaatakował Ukrainy.

Obecnie w komentarzach wylewa się fala hejtu. Obserwatorzy z całego świata także nie szczędzą krytycznych uwag pod adresem nastolatki i jej bliskich. Dopytują, gdzie ukrywa się Putin oraz proszą ją o powstrzymanie go przed dalszymi atakami na Ukraińców.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Witaj Luizo! To, co się dzieje, nie jest twoją winą, ale kogo innego on wysłucha, jak nie ciebie? Jeśli jesteś jego dzieckiem, musisz płakać i błagać, żeby przestał. Odważ się i ocal miliony. Zrób to dla nas - pisze jeden z użytkowników.
Ocal Ukrainę i te biedne dzieci, które umierają. Niech Bóg będzie z nimi - napisał drugi.
Twój tata to kryminalista wojenny. Lepiej trzymaj się z daleka od Instagrama - ostrzega trzeci.
J**** Putina - wrze ktoś inny.
To twój ostatni posiłek - czytamy pod zdjęciem, które ukazuje śniadanie.
Nasienie zła - stwierdził gorzko ktoś inny.

Komentarze internautów są ostre, jednak warto podkreślić, że dziewczyna, o ile jest córką Putina, może w rzeczywistości nie godzić się na decyzje swojego ojca. Zdecydowanie też za nie nie odpowiada.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić