aktualizacja 

Sharon Osbourne uważa, że książę Harry żałuje porzucenia dawnego życia

14

Cały świat wstrzymał oddech, gdy książę Harry i Meghan Markle wzięli udział w uroczystościach z okazji 70-lecia panowania Elżbiety II. Każdy gest wnuka królowej i jego żony był analizowany. W tym – przez Sharon Osbourne. Powiedziała, że żal jej Harry'ego.

Sharon Osbourne uważa, że książę Harry żałuje porzucenia dawnego życia
Książę Harry żałuje, że porzucił życie w Wielkiej Brytanii? (Getty Images, 2022 Mark Cuthbert)

Sharon Osbourne podzieliła się swoimi spostrzeżeniami odnośnie do zachowania pary książęcej w Fox News. Żona Ozzy'ego Osbourne'a została jedną z komentatorek telewizyjnej relacji z obchodów z okazji 70-lecia wstąpienia na tron królowej Elżbiety.

Książę Harry żałuje, że porzucił dotychczasowe życie?

Żona Ozzy'ego Osbourne'a przyznała, że wydarzenia rozgrywające się w rodzinie królewskiej przypominają jej szekspirowskie dramaty. Przyznała, że już od dawna śledzi życie księcia Harry'ego i jest przekonana, że żałuje on decyzji o rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich.

Życie rodziny królewskiej zawsze było dla mnie jak sztuka Szekspira. Muszę wam przyznać, że kiedy wcześniej na nich patrzyłam [Harry'ego i Meghan – przyp. red.]... było mi ich żal. I tego, w jaki sposób zostali odseparowani od bliskich – zdradziła Sharon Osbourne (Fox News).
Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Sharon Osbourne tłumaczyła, że książę Harry na pewno czuje się odsunięty na boczny tor. Przypomniała, że w konsekwencji decyzji o rezygnacji z obowiązków mąż Meghan Markle m.in. został wykluczony z grona osób, które razem z królową Elżbietą machały do tłumu z balkonu Pałacu Buckingham w dniu urodzin monarchini.

Myślał: "moje dzieci nie będą dorastać ze swoimi kuzynami". To musi wywierać na ciebie wpływ, kiedy nie masz przy sobie kuzynów, ciotek, wujków – wyliczała Sharon Osbourne (Fox News).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić