aktualizacja 

Spojrzeli na Harry'ego i Meghan. Nie mają wątpliwości

Jeszcze do niedawna Meghan Markle i książę Harry wydawali się modelową wręcz parą. Syn następcy brytyjskiego tronu zaciekle bronił żonę przed atakami paparazzi i presją, jaką wywierała na aktorkę jego własna rodzina. Czy ich związek przechodzi kryzys?

Spojrzeli na Harry'ego i Meghan. Nie mają wątpliwości
Czy związek Meghan Markle i księcia Harry'ego przechodzi kryzys? (Getty Images, 2021 Getty Images)

Wątpliwości odnośnie kondycji związku Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawiły się po gali NAACP Image Awards. Syn następcy brytyjskiego tronu i jego żona otrzymali zaproszenia, ponieważ arystokrata został laureatem Nagrody Prezydenta za "szczególne osiągnięcia i zasłużoną służbę polityczną".

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys?

W trakcie gali książę Harry poruszył temat ataku Rosji na Ukrainę, apelując do międzynarodowej opinii publicznej o interwencję i udzielenie pomocy ofiarom wojny. Głos zabrała również jego żona i właśnie wtedy wydarzyło się coś, co rzuciło cień na ich związek.

Jak przekonywała Lillian Glass w trakcie przemowy swojej żony książę Harry był wyraźnie skrępowany. Specjalistka od mowy ciała podkreśliła w rozmowie z portalem New Idea, że w taki sam sposób zachowywała się jego matka, kiedy znajdowała się w niekomfortowej dla siebie sytuacji.

Harry sprawiał wrażenie ryby, którą wyciągnięto z wody. Nie miał pojęcia, co powinien zrobić ani jak się zachowywać, przyglądał się swojej nagrodzie, dotykał, a później zaczął kołysać się w przód i w tył, odsuwając się od Meghan. Z drugiej strony sama Meghan znalazła się w swoim żywiole, spoglądała prosto w kamerę i przemawiała z pasją – dowodziła Lillian Glass w rozmowie z New Idea.
Zobacz także: Zobacz też: Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii

To nie koniec spostrzeżeń Glass. Jej zdaniem Meghan Markle zależy na upodobnieniu się do zmarłej teściowej, czyli Diany. Markle ma m.in. kopiować styl "królowej ludzkich serc", a także chętnie nosi biżuterię, którą odziedziczył po matce książę Harry, a która należała wcześniej właśnie do księżnej Walii.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić