aktualizacja 

Sprzedali majątek. Zobacz, gdzie mieszkają

23

Ta para znalazła ciekawy sposób na życie. Kitt i Lee sprzedali wszystko, co posiadali i kupili sobie.... Vana Renault Kangoo za 1300 funtów (prawie 7 tys. zł). To właśnie w tym małym pojeździe urządzili się i zamieszkali. Od czterech miesięcy dzięki swoim "mobilnym czterem kątom" podróżują po całej Europie!

Sprzedali majątek. Zobacz, gdzie mieszkają
Sprzedali majątek. Zobacz, gdzie mieszkają (TikTok)

Para zakochanych - Kitt i Lee - wykorzystała media społecznościowe, aby pochwalić się sposobem na szczęśliwe życie. Młodzi ludzie założyli kanał na TikToku o nazwie @lifelemonstravel. To właśnie tutaj regularnie publikują filmiki ze swojego "domu na kółkach" oraz relacjonują podróże, które odbywają dzięki pojazdowi.

Zwiedzają Europę. Mieszkają w Vanie

Tak zakochani funkcjonują już od czterech miesięcy. Zgodnie podkreślają jednak, że żyją bardzo tanio, ale satysfakcjonująco. Choć nie od początku tak było. Najpierw auto służyło im tylko do podróży. Dopiero potem przerobili je też na dom.

Kiedy furgonetka pojawiła się w naszym życiu, przeznaczaliśmy ją na weekendowe wycieczki. Wtedy zagraniczne podróże nie były możliwe przez Covid! - tłumaczy para w jednym z filmików na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oko w oko z lwem. Niezwykłe nagranie z safari

Sytuacja zmieniła się, gdy odwiedzili Szwecję. To właśnie tam zrozumieli, że chcą prowadzić życie w swoim aucie. Postanowili przerobić Vana na przytulne "mieszkanie". Swoim pojazdem zwiedzili już m.in. Norwegię, Szwajcarię, Austrię. Dodają, że utrzymują się tylko z tego, co zaoszczędzą, nie mają bogatych rodziców.

Kupiliśmy auto za 1300 GBP. Przeróbka kosztowała mniej niż 700 GBP (rama łóżka, poduszki, osłony okienne, 2 przenośne baterie i panel słoneczny) - wyliczają z dumą.

Nagrania na TikToku publikowane przez Kitt i Lee cieszą się sporą popularnością. Osoby, które obserwują ich profil, wyrażają podziw dla stylu życia, jaki zdecydowali się prowadzić. Niektórzy przyznają, że się zainspirowali, by coś zmienić u siebie.

Kochani, to jest niesamowite! Pokazujecie, że każdy może to zrobić. Nie potrzebujemy wiadra pieniędzy. Liczy się entuzjazm, inspiracja - komentował jeden z internautów.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić