aktualizacja 

Tak wygląda była prezeska banku. Wierzy, że jest smokiem

670

Tiamat Eva Medusa wydała setki tysięcy złotych by upodobnić się do smoka. Uważa, że ludzie zawiedli ją na wielu frontach. Zanim zaczęła poddawać się operacjom upodobnienia do smoka, przeszła korektę płci. Urodziła się jako bowiem Richard Hernandez.

Tak wygląda była prezeska banku. Wierzy, że jest smokiem
Tiamat wierzy, że jest reptidem, czyli pół-człowiekiem, pół-gadem (Instagram)

Jak podaje portal vice.com, w swoim dzieciństwie Richard zmagał się z dyskryminacją. Był ofiarą przemocy seksualnej. Z czasem przeszedł operację korekty płci. Tiamat Eva prowadziła później ułożone życie jako kobieta-bankowiec, była nawet prezeską jednego z amerykańskich banków. W pewnym wieku dowiedziała się, że jest nosicielką HIV i doszła do wniosku, że do tej pory nie żyła tak, jak chciała. W rozmowie z "Daily Star" zdradziła, że miała sen o wężach i to od niego zaczęła się jej przemiana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mumia z tatuażami sprzed 1700 lat. Niezwykłe odkrycie archeologiczne
Wierzę, że jestem prawdziwym reptidem, pół-człowiekiem, pół-gadem - mówiła Tiamat Eva Medusa.

Dodała też, że w sercu czuje się... smokiem. Poddała się serii zabiegów modyfikujących ciało.

Teraz mam na czole osiemnaście rogów. Pozbyłam się uszu, mój nos zmienił kształt i większość zębów zostało usunięte. Oprócz tego język jest rozwidlony, twarz wytatuowana, a klatkę piersiową i nadgarstki poddałam skaryfikacji - mówi Tiamat Eva Medusa.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tiamat ma dzisiaj 62 lata. Jednych odstrasza, dla innych jest inspiracją.

Dla mnie ta przemiana jest największą podróżą mojego życia. Istnieje wiele powodów, dlaczego to robię. Mam dwie matki: jedną biologiczną, a drugą gadzią. Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom - nie tylko tym, którzy przeszli ciężkie chwile, ale też tym, którzy stracili nadzieję - mówiła Tiamat, cytowana przez mirror.co.uk.

Pół-kobieta pół-gad nie wyklucza kolejnych operacji plastycznych. Zaznacza jednak, że jest w tej chwili szczęśliwa z tego, kim się stała.

Nie chcą być ludźmi

Tiamat to nie jedyna osoba, która wydaje majątek, żeby przestać być człowiekiem. Podobnym zabiegom poddaje się też 33-letni Anthony Loffredo z Francji. Aby upodobnić się do kosmity wytatuował już niemal całe ciało, usunął uszy i fragment nosa oraz kilka palców. Zapowiada, że w przyszłości chce amputować sobie nogę. Jego zdaniem udało mu się zrealizować 46 proc. planowanej przemiany w kosmitę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kolejnym przykładem jest Michel Faro do Prado, który chce przekształcić się w diabła. W sieci występuje pod pseudonimem Devil Praddo. Podobnie jak Anthony, także uciął końcówkę nosa. Spiłował sobie zęby, żeby przypominały kły i wszczepił sobie rogi. Do tego amputował jeden palec serdeczny - aby jego ręka przypominała szpony. Podobnie, jak Tiamat, Prado nie miał lekkiego życia. Doświadczył bezdomności i uzależnienia od narkotyków. Dzisiaj 46-latek zapewnia, że jest w pełni świadom tego, kim jest.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić