Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Marta Kutkowska
|

Tak wygląda synek Kazaszki i Afrykanina. Zaskoczeni?

75
Podziel się:

Ta historia miłosna jest naprawdę niezwykła. Choć pochodzą z zupełnie innych kręgów kulturowych, połączyło ich gorące uczucie. Owocem miłości Elmiry i jej męża Abdula-Razaka jest chłopiec o nietuzinkowej urodzie.

Tak wygląda synek Kazaszki i Afrykanina. Zaskoczeni?
Kazaszka i Afrykanin. (Facebook)

Elmira urodziła się w kazachskim mieście Tselinograd. Była surowo wychowywana przez swoich rodziców. Miała dość notorycznej kontroli, dlatego, po szkole średniej, zdecydowała się na studia w Rosji. Nie spodziewała się, że jej życie zmieni się o 180 stopni.

Piękno różnic

Elmira poznała swojego chłopaka na jednej z uczelnianych grup w mediach społecznościowych. Choć świetnie im się rozmawiało, nie poznali się osobiście. Znajomość z Internetu przerodziła się w przyjaźń… i pewnie na tym by się skończyło, gdyby nie zupełny przypadek.

Któregoś dnia para została zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej studenckiego magazynu. Okazało się, że jest między nimi niezwykła chemia. Mimo to piękna Kazaszka nie od razu dała się namówić na kawę. Abdul był jednak zdeterminowany i w końcu dopiął swego. 

Choć różniło ich pochodzenie, wygląd i przyzwyczajenia, wkrótce okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Oboje przyznają, że ich życie jest czasem szalone. Są przyzwyczajeni do zupełnie innej kuchni, słuchają innej muzyki, czytają inne książki. Jednak starają się wzajemnie się słuchać i inspirować. Dzięki temu ich rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Niezwykłe dziecko

Rodziny na początku były sceptycznie nastawione do tej relacji. Szybko jednak uwierzyły, że ich dzieci łączy niezwykła więź. Gdy na świecie pojawił się synek pary, wszyscy z miejsca się w nim zakochali. Okazało się, że maluch jest niezwykle podobny do swojego taty.

Kędzierzawy, ciemnoskóry chłopiec jest oczkiem w głowie młodych rodziców. Młoda mama nie ukrywa, że marzy też o córeczce. I ma nadzieję, że dziewczynka będzie podobna do niej.

Zobacz także: Dr Karauda: Powikłania płucne dotyczą także osób, które skąpo przechorowały COVID-19
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
Tre
rok temu
Powiem inaczej, oni oboje ładnie ale dziecko już chyba nie za bardzo
BB62
2 lata temu
Co w nim jest takiego niezwykłego dziecko jak to dziecko widzi się tysiące ładniejszych
Zosiek
2 lata temu
Kolejny artykuł, którego jedynym celem jest pokazanie wielkiej tolerancji i uwielbienia różnorodności jego autora/autorki. To już zaczyna brzmieć jak hasła komunistyczne, tylko zamiast proletariatu są mniejszości, a zamiast wyzysku rasizm i homofobia.
Nickt
2 lata temu
Afrykanin - osoba mieszkajaca w Afryce? Europejczyk - mieszkaniec Europy? Obecnie wielu mieszkańców Europy jest podobnych do tego pana.
1234zxcv1234z...
2 lata temu
Kiedy była wojna w Syrii (jest). Dzieci po europejkach, nawet wnuczki z któregoś pokolenia po Wyzwolonych Europejkach,dzieci wychowane w islamie były sprzedawane za pieniądze na żony, na szybko aby wypchnąć problem z domu. Natomiast Wy Wyemancypowane Europejki jako zaczątkowe źródło genów o niebieskich oczach i blond/ jasnych włosach dajecie geny za darmo, swoje jak i swoich rodziców i dziadków, całych pokoleń. Jesteście egoistyczne, cyniczne, wyrachowane i samolubne bez jakiejkolwiek refleksji nad tym co robicie.
Gary
2 lata temu
"Afrykanina"?? Co to za słowo?
Mati
2 lata temu
Konia z rzędem temu, kto mi wyjaśni, dlaczego obecnie nie wolno używać słowa "Murzyn'. Przecież od dziesiątków lat tak się w Polsce określało osoby rasy czarnej i nikt nie widział w tym nic złego, nic rasistowskiego. Nasz poeta Julian Tuwim napisał nawet piękny wierszyk - "Murzynek Bambo" wyrażający wręcz miłość do Murzynów. Uczyłem się go na pamięć w I klasie. Ruch Black Lives Matter za bardzo ingeruje w nasze codzienne życie i tradycje.
Czarna masa
2 lata temu
Z połączenia konia z osłem powstanie muł,nie tylko nie jest rasowym rumakiem ale wołem roboczym
2345mnbv 2345...
2 lata temu
Chciałem napisać ze w świecie ludów ciemnych (kolorowych) Arabowie, hindusi, Azja. Bycie białym tzn być lepszym, nobilitowanym. Arabki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wybielają się. Dlatego na rynku jest krem "biały perłowy". Tam być "opalonym" tzn ze wykonuje się prace fizyczna, gorszą, niższą społecznie co jest sankcjonowane przez religie jak islam i cale społeczeństwo. Wam Polkom w Polsce i europejkom wmówili ze kolorowe jest piękne, kompletna bzdura dla Tępych Białych Europejek z Kompleksami Niższości (które powinno leczyć się u psychiatry). Bycie opalonym na solarium to takie piękne... no nie nie jest piękne. (*Widzieliście maksymalnie opalona białą polkę z ciemnym facetem? toż to komiczne*).
Ola
2 lata temu
Nie popieram multikulti.
1234asdf1234a...
2 lata temu
jeszcze jedno. Tam w Afryce DUŻO jest dzieci białych z czarnej matki i białego ojca turysty czy pracownika w delegacji. Tam w Afryce czarne dzieci są rasistami do tych białych dzieci. Wiem to od czarnego z Afryki. Wiec przestańcie opowiadać banialuki ze tu w europie jest rasizm.
1234asdf1234a...
2 lata temu
dziwne. Spotkałem Rosjanina z białej matki Rosjanki i ojca Kazacha. Zazdrościł mi ze jestem polakiem (sam mnie zaczepił), ze jestem biały, mam w miarę jasne włosy i białą pociągła twarz. Chłopak pokazał mi rękę i mówi... zobacz jak to wygląda... . Zanim zaczniecie się mieszać zastanówcie się co mogą pomyśleć wasze dzieci kiedy dorosną czy aby na pewno tego by chciały? Czy aby wasze chciejstwo nie jest Wasza Małością i Marnością.
Lalka
2 lata temu
BLM Black Lives Matter kochani!
Kkk
2 lata temu
To o czym ten artykuł?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić