oprac. Marta Kutkowska| 

Tak wygląda synek Kazaszki i Afrykanina. Zaskoczeni?

129

Ta historia miłosna jest naprawdę niezwykła. Choć pochodzą z zupełnie innych kręgów kulturowych, połączyło ich gorące uczucie. Owocem miłości Elmiry i jej męża Abdula-Razaka jest chłopiec o nietuzinkowej urodzie.

Tak wygląda synek Kazaszki i Afrykanina. Zaskoczeni?
Kazaszka i Afrykanin. (Facebook)

Elmira urodziła się w kazachskim mieście Tselinograd. Była surowo wychowywana przez swoich rodziców. Miała dość notorycznej kontroli, dlatego, po szkole średniej, zdecydowała się na studia w Rosji. Nie spodziewała się, że jej życie zmieni się o 180 stopni.

Piękno różnic

Elmira poznała swojego chłopaka na jednej z uczelnianych grup w mediach społecznościowych. Choć świetnie im się rozmawiało, nie poznali się osobiście. Znajomość z Internetu przerodziła się w przyjaźń… i pewnie na tym by się skończyło, gdyby nie zupełny przypadek.

Któregoś dnia para została zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej studenckiego magazynu. Okazało się, że jest między nimi niezwykła chemia. Mimo to piękna Kazaszka nie od razu dała się namówić na kawę. Abdul był jednak zdeterminowany i w końcu dopiął swego. 

Choć różniło ich pochodzenie, wygląd i przyzwyczajenia, wkrótce okazało się, że nie mogą bez siebie żyć. Oboje przyznają, że ich życie jest czasem szalone. Są przyzwyczajeni do zupełnie innej kuchni, słuchają innej muzyki, czytają inne książki. Jednak starają się wzajemnie się słuchać i inspirować. Dzięki temu ich rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Niezwykłe dziecko

Rodziny na początku były sceptycznie nastawione do tej relacji. Szybko jednak uwierzyły, że ich dzieci łączy niezwykła więź. Gdy na świecie pojawił się synek pary, wszyscy z miejsca się w nim zakochali. Okazało się, że maluch jest niezwykle podobny do swojego taty.

Kędzierzawy, ciemnoskóry chłopiec jest oczkiem w głowie młodych rodziców. Młoda mama nie ukrywa, że marzy też o córeczce. I ma nadzieję, że dziewczynka będzie podobna do niej.

Zobacz także: Dr Karauda: Powikłania płucne dotyczą także osób, które skąpo przechorowały COVID-19
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić