Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Tak zachowują się zwykli Rosjanie. Ich rodaczka nie mogła milczeć

Rosjanka mieszkająca w Irlandii na swoim TikToku publikuje filmy o swym życiu codziennym, jako przedstawicielka tej narodowości. Ostatnio doszła do zaskakujących wniosków. Wiele osób może być zaskoczonych. Chodzi bowiem o to, jak w obecnej sytuacji zachowują się zwykli Rosjanie.

Tak zachowują się zwykli Rosjanie. Ich rodaczka nie mogła milczeć
Olga Popowa (TikTok)

Olga Popowa pochodzi z Syberii. Choć przez długi czas mieszkała w Moskwie, ostatecznie na stałe osiedliła się w Irlandii. Na co dzień zajmuje się socjologią i marketingiem.

Oprócz tego aktywnie działa w mediach społecznościowych. Tam przedstawia życie Rosjan na obczyźnie czy to, jak ono zmieniło się, gdy armia Putina najechała na Ukrainę.

Kobieta w filmie na TikToku wyjaśniła, jak wygląda sytuacja przedstawicieli jej narodowości. Jej wnioski są zaskakujące.

Ja i moja rodzina nie mamy żadnych problemów, gdy mówimy że jesteśmy z Rosji. Nic się nie zmieniło. Sąsiedzi, przyjaciele czy nowo poznane osoby nie są wobec nas agresywni. Wszyscy rozumieją sytuację - powiedziała.
A wiecie, kto jest największym źródłem agresji? Rosjanie z Rosji. Część z nich lubi moje nagrania, ale agresja jest ogromna - przyznała.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci nie pozostali obojętni. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

To wszystko wyjaśnia - pisał jeden z użytkowników.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw? A może to było do przewidzenia?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić