Teściowa i szwagierka ukradły jej suknię ślubną. Powód może szokować

31

Czasem wtrącanie się krewnych do organizacji ślubu może przekroczyć wszelkie granice. Pewien pan młody opowiedział historię, jak jego matka i siostra próbowały ukraść suknię ślubną jego narzeczonej. Sytuacja tak zirytowała narzeczonych, że postanowili nie zapraszać ich na wesele.

Teściowa i szwagierka ukradły jej suknię ślubną. Powód może szokować
Suknia ślubna wybrana przez pannę młodą nie spodobała się teściowej i szwagierce (Getty Images, © Frank Rosenstein)

Najbliżsi krewni pary młodej czasem przesadzają z wtrącaniem się w organizację ślubu. Niektórzy przyszli teściowie czy inni członkowie rodziny nie czują, kiedy przekraczają granicę. Tak było w przypadku pewnej pary, która padła ofiarą szokującej intrygi wymyślonej przez teściową i szwagierkę panny młodej.

Chciały, żeby panna młoda wybrała inną suknię

Okazuje się, że kobiety mocno zaangażowały się w kupno sukni ślubnej. Towarzyszyły przyszłej pannie młodej podczas wizyty w salonie i nalegały, aby panna młoda wybrała suknię, która spodobała się im najbardziej, nie zwracając uwagi na preferencje narzeczonej.

Mama i siostra próbowały nakłonić moją narzeczoną, aby wybrała sukienkę, która im się podobała, ale ona odmówiła i kupiła to, co chciała – wyjaśnił pan młody na Reddicie.

Ukradły suknię ślubną. Intryga wyszła na jaw

Przyszli małżonkowie myśleli, że dyskusja o suknię na tym się skończyła. Sprawy przybrały jednak nieoczekiwany obrót, gdy panna młoda zdała sobie sprawę, że kupiona przez nią suknia ślubna zniknęła. Para była zrozpaczona - chciała nawet zgłosić kradzież na policji. Szybko jednak odkryła, co naprawdę się stało.

Moja mama i siostra przyszły uspokoić moją narzeczoną. Zaoferowały jej »niespodziankę«, którą była kupiona przez nie nowa suknia ślubna. Ta sama, którą chciały, żeby moja narzeczona wybrała na początku" - wspomina pan młody.

Przypuszczenia na temat szokującej intrygi potwierdził sąsiad narzeczonych. Zadzwonił on do przyszłego pana młodego i powiedział, że widział dwie kobiety, które przyszły do ich mieszkania i wyszły z dużą torbą.

Doszedłem do wniosku, że zabrały suknię ślubną mojej narzeczonej i ukryły ją, próbując zmusić ją do noszenia tego, co dla niej wybrały - podkreśla mężczyzna.

Para była oburzona zachowaniem teściowej i szwagierki. Zdecydowali też, że nie chcą widzieć ich na swoim weselu.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić