Test na spostrzegawczość. Tylko mistrzowie znajdą motyla

31

Do sieci co rusz trafiają nowe testy na spostrzegawczość. Wiele z nich stanowi niemałe wyzwanie dla osób, które podejmują się poszukiwania rozwiązań. Tym razem zadanie polega na odnalezieniu motyla. Dasz radę?

Test na spostrzegawczość. Tylko mistrzowie znajdą motyla
Fragment testu na spostrzegawczość (Dudolf.com)

Autorem poniższej łamigłówki jest węgierski artysta. Gergely Dudas opublikował już mnóstwo zagadek, które stanowią niemałe wyzwanie nawet dla tych, którzy nie mają żadnych problemów ze wzrokiem.

Skup uwagę na niżej zamieszczonym materiale. Obrazek przedstawia pole słoneczników, między którymi nie brakuje zwierzątek. Widzimy lisa, zająca, borsuka, a także niedźwiedzia. Dostrzec można też małego ptaszka. Wśród słoneczników schował się jednak również motyl. Czy jesteś w stanie szybko go zlokalizować?

Na pozór może się to wydawać banalne, choć w praktyce wcale nie jest tak łatwo. Wszystko dlatego, że skrzydła motyla mają taki sam kolor, jak płatki kwiatów słonecznika. W związku z tym motylek jest prawie niemożliwy do znalezienia.

Im dłużej przyglądamy się rysunkowi, tym więcej szczegółów odkrywamy. Jeśli jednak nie możesz dostrzec motyla, nie przejmuj się. Może to oznaczać, że jesteś przemęczony - przekonuje serwis parenting.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zielona kometa uchwycona. Nie widziano jej od 50 tys. lat

Test na spostrzegawczość - rozwiązanie

Nie dajesz rady? Cóż, nie każdy musi sobie poradzić z tym zadaniem. Jeżeli definitywnie się poddajesz, to zerknij poniżej. Oto rozwiązanie testu na spostrzegawczość:

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć motyla! Pewnie nie zabraknie dużych emocji.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić