To najgorszy znak w horoskopie. Los go nie oszczędza!

30

Gwiazdy podpowiadają, że jeden ze znaków zodiaku jest wręcz przeklęty przez los. Zachowanie osób, które go posiadają, bardzo irytuje innych. O którym znaku mowa? Wyjaśniamy.

To najgorszy znak w horoskopie. Los go nie oszczędza!
Załamana kobieta (Getty Images, valentinrussanov)

Astrologia wywołuje zróżnicowane emocje. Niektórzy reagują śmiechem, gdy słyszą o tym, co podpowiadają gwiazdy, natomiast inne osoby biorą sobie to do serca. Lepiej jednak traktować przeróżne horoskopy z przymrużeniem oka i odpowiednim dystansem.

Wierzący w astrologię twierdzą, że znak zodiaku determinuje nasz charakter. Jest jednocześnie dobrą lub złą wróżbą na przyszłość. Oczywiście każdy z nas zalicza w życiu zarówno porażki, jak i zwycięstwa, każdy ma też wady i zalety.

Uważa się, że Bliźnięta są wiecznie niezdecydowane. Rak to z kolei uciążliwy choleryk, który swoimi humorkami jest w stanie wyprowadzić z równowagi praktycznie każdego. Koziorożca uważa się natomiast za wiecznego pesymistę. Absolutnie wszystko widzi w czarnych barwach.

Gorszego znaku zodiaku nie znajdziesz

Astrologowie wskazują, że najgorszym znakiem zodiaku jest Skorpion. Posiadają go osoby urodzone w okresie od 23 października do 22 listopada.

Jego arogancja i buta sprawiają, że los prawi nigdy nie bywa mu przychylny. Brak pokory sprawia, że często odnosi porażki, za które wini wszystkich tylko nie siebie. Jest wyjątkowo podejrzliwy i nieudany, często nadmiernie kontroluje swoich bliskich i sprawia, że inni stają się wobec niego agresywni i mało przyjaźni - wyjaśnia "Super Express".

Podkreślono jednocześnie, że zodiakalny Skorpion jest przepełniony żalem. Ma też wiele niespełnionych ambicji, co może okazać się niebezpieczne. Gwiazdy podpowiadają, że jest to najbardziej arogancki i nieprzewidywalny znak zodiaku. Raz jeszcze podkreślamy, że te słowa trzeba traktować z odpowiednim dystansem. Absolutnie nie można teraz uznać, że każdy zodiakalny Skorpion jest zły.

Zobacz także: Wałęsa zrezygnował, a w materiale TVP cisza. "Szczują na niego od dawna"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić