Syn Michała Wiśniewskiego u boku Roxie Węgiel. Spora niespodzianka!

12

Syn Michała Wiśniewskiego nawiązał współpracę z Roksaną Węgiel, co dla niektórych może okazać się sporą niespodzianką. Teledysk, na którym można zobaczyć Xaviera, trafił już do sieci. Sama piosenka uzyskuje natomiast sporo pochlebnych recenzji.

Syn Michała Wiśniewskiego u boku Roxie Węgiel. Spora niespodzianka!
Roksana Węgiel nawiązała kooperację z synem Michała Wiśniewskiego (YouTube, Roxie)

Michała Wiśniewskiego chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wiele osób zna jego twórczość artystyczną, ale i liczne zawirowania w życiu osobistym. Wokalista ma na swoim koncie sporo miłosnych perturbacji.

Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Drugą natomiast - Mandaryna. Właśnie z nią doczekał się pierwszego potomstwa, tj. Xaviera i Fabienne. Później Wiśniewski związał się z Anną Frątczak, z którą ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Czwarta żona, Dominika Tajner, nie dała mu dzieci, a piąta - Pola - w zeszłym roku urodziła synka Falco.

Ostatnio w mediach można sporo poczytać na temat poczynań 20-letniego Xaviera. Chłopak odziedziczył po ojcu miłość do śpiewania. Lubi też tańczyć. Śmiało można stwierdzić, że jest po prostu uzdolniony pod kątem artystycznym. Jakiś czas temu jego ojciec mówił, że Xavier bardzo go wspiera.

Xavier pracuje ze mną. Praktycznie wszędzie wymieniają się z Dagmarą – raz ona, raz on. Ale strasznie się cieszę, bo spędzamy bardzo dużo czasu razem. Xavier jest odpowiedzialny za wszystko. Tu trzeba zorganizować każde wyjście, wszystkiego dopilnować, żebym przyjechał przede wszystkim. Żeby niczego nie zabrakło, żebym był przygotowany. Nie pracujemy razem tylko zawodowo. Zdarzyło nam się nawet ostatnio razem zaśpiewać - zaznaczał Michał Wiśniewski w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Xavier Wiśniewski współpracuje z Roxie Węgiel

Ostatnio wyszło na jaw, że Xavier Wiśniewski nawiązał współpracę z Roxie Węgiel. Pochwalił się tym za pośrednictwem Instagrama.

Dzięki @roxie_wegiel za ten dzień, @katt.markiewicz za możliwość i całej ekipie za współpracę! - pisał.

Do sieci trafił już teledysk, na którym można zobaczyć Xaviera. Nowa piosenka Roxie Węgiel zgarnia mnóstwo pochlebnych recenzji.

"Świetna piosenka", "Super nuta", "Brawo Roksano. Masz super głos", "Super piosenka, bardzo mi się podoba, cudowny teledysk" - czytamy na YouTube.
Zobacz także: Roxie - Głośniej (Official Video)
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić