Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

"To praca". Powiedziała, jak wygląda życie surogatki

19
Podziel się:

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Iris Monroe opowiada na TikToku o tym, jak wygląda życie surogatki. Sama jest mamą pięciorga dzieci, a teraz chce pomóc innym rodzinom w spełnieniu marzeń.

"To praca". Powiedziała, jak wygląda życie surogatki
Iris opowiedziała o byciu surogatką (TikTok)

Iris Monroe ma już pięcioro swoich dzieci. Zdecydowała się jednak zostać surogatką i pomagać innym rodzinom, które z różnych powodów nie mogły doczekać się pociech. Obecnie jest w ciąży z bliźniętami.

Surogatka opowiada, jak wygląda jej życie

Amerykanka odpowiedziała internautom na kilka pytań, które najczęściej zadają jej obserwujący. Iris Monroe wyjawiła na TikToku, że nie jest biologiczną matką bliźniąt. Doszło bowiem do transferu embrionów.

Nie jestem ich biologiczną matką. Nie mamy wspólnego DNA, nie będą wyglądać jak ja. Nie jesteśmy spokrewnieni. Nic - powiedziała Amerykanka.

Zapytano ją także, czy przywiązuje się do dzieci, które ma przekazać rodzicom. Odpowiedziała, że nie, ponieważ "to nie są jej dzieci". Podobne nastawienie wpaja swoim własnym dzieciom. Od początku mówi im, jaka jest prawda.

Jeśli chcesz być surogatką, musisz od początku rozumieć, że dzieci, czy też dziecko, nie należą do ciebie. Więc musisz po prostu postawić "barierę" między "własną ciążą" a "cudzą ciążą", którą nosisz. To twoja praca - mówi wprost Iris.

Tiktokerka poinformowała, że nie poznała jeszcze rodziców dzieci, które niebawem urodzi. Przed zapłodnieniem podpisała specjalny kontrakt, który zabezpieczył ją na przyszłość, np. na wypadek, gdyby rodzice wycofali się w ostatniej chwili.

Zobacz także: Joanna "Dżoana" Krupa chce z mężem zaadoptować dziecko z Ukrainy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Paul86
miesiąc temu
To jest zło wcielone. Oby to zostało napiętnowane tak samo jak handel ludźmi.
dzieki
miesiąc temu
zastanawiam sie jak ona pielegnuje ta 5 tke dzieci z tymi paznokciami, rozumie ze jest tik tokerka i che ladnie wygladac i jakos wybic sie na popularnosci
gddhgd
2 miesiące temu
To musi być akt strasznej desperacji - widocznie ze względu na utrzymanie własnych dzieci - żeby tak obciążyć swój organizm. Nie miałabym problemu emocjonalnego związku z cudzym dzieckiem, choćby przez siebie donoszonym (coś przeciwnego, to tylko u histeryczek i idiotek), ale ryzykować szóstą ciążę dla kogoś obcego? Musiałabym za to dostać ogromne pieniądze. Niestety, mój organizm się nie nadaje. Mam dwoje dzieci, ciąża - luzik, ale z porodami gorzej a potem lata powrotu do kondycji i powikłania.
antykomer
2 miesiące temu
w jej oczach widac wolanie. Gdzie jest mozg?
Fielle danke
2 miesiące temu
Nie nic a nic jej nie lacy z dzieckiem to jest praca...ehhh tak jak pracownikow o2 nie laczy nic z propaganda ukrainska, kovidowa i niemiecka
Pytanko
2 miesiące temu
A rzęsiska mogą być jeszcze dłuższe, żeby dało je się zarzucić na plery?
PO=PiS=SS
2 miesiące temu
Po wojnie kovidiańskiej pod pretekstem troski o wasze zdrowie, lewcackim marionetkom typu Biddet czy Dudda i mediom głównego ścieku typu TVP/TVN marzy się wojna US-raela z Putlerem na terenie Polszy i zrobią wszystko by to osiągnąć pod pretekstem niedoprowadzenia do tej wojny oczywiście (podobnie jak ze świrusem), a każda wojna dla nich ma być nie wygrana tylko jak najdłuższa i profitowa. Kourwizja zawsze kłamała (9/11, Afganistan, Irak, kovid, polski wał itd.), więc gdyby teraz mówili prawdę np. o Urkainie, byłby to pierwszy raz w historii. Obyście się nie przekonali, że "foliarze" znów mieli rację. Przez kolejne parę lat macie nie tylko oswoić się z sytuacją, ale błagać o wojnę wierząc, że dzięki niej zniknie Putinflacja, głód i nadejdzie wolność (podobnie jak ze szprycami). Żyjemy w czasach ostatecznych i kto tego nie widzi zasługuje na piekło, które nadchodzi.
Renfro
2 miesiące temu
U ukrów są tanie surogatki,produkują dla USA i Europy.
???
2 miesiące temu
Czyli to jest nowoczesna następczyni Matki Teresy według agendy antychrysta?
Ap, 22, 6-15
2 miesiące temu
11 Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci! 12 Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. 13 Ja jestem Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. 14 Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. 15 Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
Iz 5, 20-25
2 miesiące temu
20 Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz! 21 Biada tym, którzy się uważają za mądrych i są sprytnymi we własnym mniemaniu! 22 Biada tym, którzy są bohaterami w piciu wina i dzielni w mieszaniu sycery. 23 Tym, którzy za podarek uniewinniają winnego, a sprawiedliwego odsądzają od prawa. 24 Przeto jak słomę pożera język ognisty, a siano znika w płomieniu, tak korzeń ich będzie zgnilizną, a kiełek ich jak pył porwany się wzniesie, bo odrzucili Prawo Pana Zastępów i wzgardzili tym, co mówił Święty Izraela. 25 Dlatego się rozpalił gniew Pana przeciw swojemu ludowi, wyciągnął na niego rękę, by wymierzyć cios, aż góry zadrżały. Ich trupy jak gnój zaległy środek ulic. Mimo wszystko gniew Jego się nie uśmierzył, i ręka Jego jest dalej wyciągnięta.
Kaplica
2 miesiące temu
Podobno dziecko wyprodukowane metodą in vitro nie będzie zbawione, bo nie ma duszy
Logiczny
2 miesiące temu
To jest maczanie palców w dziele stwórczym Boga. Niestety naukowcy w swojej pysze nie potrafią stworzyć jeszcze nieśmiertelnej duszy, tylko jedyne pogmerać w zarodkach ciała produkując ciało. Kara Boża za tę zuchwałość wisi w powietrzu.
chore!
2 miesiące temu
nigdy bym nie oddała mojego dziecka które noszę pod sercem, komuś
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić