"To praca". Powiedziała, jak wygląda życie surogatki

29

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Iris Monroe opowiada na TikToku o tym, jak wygląda życie surogatki. Sama jest mamą pięciorga dzieci, a teraz chce pomóc innym rodzinom w spełnieniu marzeń.

"To praca". Powiedziała, jak wygląda życie surogatki
Iris opowiedziała o byciu surogatką (TikTok)

Iris Monroe ma już pięcioro swoich dzieci. Zdecydowała się jednak zostać surogatką i pomagać innym rodzinom, które z różnych powodów nie mogły doczekać się pociech. Obecnie jest w ciąży z bliźniętami.

Surogatka opowiada, jak wygląda jej życie

Amerykanka odpowiedziała internautom na kilka pytań, które najczęściej zadają jej obserwujący. Iris Monroe wyjawiła na TikToku, że nie jest biologiczną matką bliźniąt. Doszło bowiem do transferu embrionów.

Nie jestem ich biologiczną matką. Nie mamy wspólnego DNA, nie będą wyglądać jak ja. Nie jesteśmy spokrewnieni. Nic - powiedziała Amerykanka.

Zapytano ją także, czy przywiązuje się do dzieci, które ma przekazać rodzicom. Odpowiedziała, że nie, ponieważ "to nie są jej dzieci". Podobne nastawienie wpaja swoim własnym dzieciom. Od początku mówi im, jaka jest prawda.

Jeśli chcesz być surogatką, musisz od początku rozumieć, że dzieci, czy też dziecko, nie należą do ciebie. Więc musisz po prostu postawić "barierę" między "własną ciążą" a "cudzą ciążą", którą nosisz. To twoja praca - mówi wprost Iris.

Tiktokerka poinformowała, że nie poznała jeszcze rodziców dzieci, które niebawem urodzi. Przed zapłodnieniem podpisała specjalny kontrakt, który zabezpieczył ją na przyszłość, np. na wypadek, gdyby rodzice wycofali się w ostatniej chwili.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Joanna "Dżoana" Krupa chce z mężem zaadoptować dziecko z Ukrainy
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić