o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

To zdjęcie obiegło świat. Kryje się za nim niesamowita historia

1
Podziel się

Zagraniczne media obiegło zdjęcie panny młodej w sukni ślubnej, siedzącej przy szkolnym biurku i podpisującej dokument. Kobietę okrzyknięto już "uciekającą panną młodą" czy też "panną młodą z klasą". A co naprawdę kryje fotografia?

To zdjęcie obiegło świat. Kryje się za nim niesamowita historia
Zdjęcie ilustracyne (Pixabay)
bESijcSZ

O tym zdjęciu piszą wszystkie zagraniczne media. Fotografia przedstawiająca pannę młodą przy biurku w szkole zamiast w urzędzie bądź kościele zszokowało wszystkich.

Dziwna sytuacja

Zanim dotarło do mediów, stało się wiralem w mediach społecznościowych.

bESijcTb
Różne rzeczy widzieliśmy w szkole, ale czegoś takiego nigdy wcześniej – brzmiał wpis technikum w miejscowości Martina Franca w Apulii na południu Włoch.

Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie wśród komentujących. Wszyscy zastanawiali się, co może być na tyle ważne, że kobieta w bajkowej, białej sukni musiała przyjechać do placówki w dniu własnego ślubu. Kobietę określono nawet "uciekającą panną młodą".

bESijcTh

Okazało się jednak, że panna młoda to Carmela, nauczycielka matematyki z włoskiego technikum. W drodze na swój ślub musiała po prostu dopełnić formalności związanych z pracą.

Nasza nowa koleżanka musiała podpisać kontrakt o przyznaniu jej rocznej katedry matematyki, choć miała tego dnia inne bardzo ważne plany. Ale znalazła sposób, by przyjść do szkoły – wyjaśniała dyrekcja technikum w Martina Franca, jak podaje "Fakt".

Niektórzy komentujący nie popisali się entuzjazmem. Twierdzili nawet, że zdjęcie jest bardzo smutne i że przedstawia opłakany stan włoskiej oświaty.

bESijcTi

Zdjęcie z panną młodą w roli głównej zostało już usunięte z profilu technikum. Szkoła zrobiła to na prośbę samej zainteresowanej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESijcTC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
SzczEradobolu
3 miesiące temu
Opłakany stan włoskiej oświaty... Kler robi to samo w Polsce. Słabe państwo dla kleru równa się więcej kasy i przywilejów dla nich właśnie. Przypomnę oczywiście o 2 h religii tygodniowo w szkole i 1 h fizyki loool + sektą ordo LURIS w strukturach politycznych Polski!!!!🤮 Dokąd my zamierzamy 🤮
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić