Twierdzili, że nosi bliźnięta. Po porodzie "nie chce mieć więcej dzieci"

6

Jade z Wielkiej Brytanii podczas ciąży miała bardzo duży brzuch. W związku z tym wiele osób myślało, że urodzi bliźniaki. Ostatecznie na świat przyszło tylko jedno dziecko. Rozmiary noworodka były jednak wręcz szokujące.

Twierdzili, że nosi bliźnięta. Po porodzie "nie chce mieć więcej dzieci"
Jade urodziła 5-kilogramowe dziecko (Facebook)

Na początku kwietnia 2021 roku Jade Bayer urodziła Ronny'ego-Jaya Fewtrell. Doszło do tego w Worcestershire Royal Hospital. Poród trwał aż 16 godzin. Był bardzo trudny z uwagi na wielkość dziecka. Chłopczyk ważył aż pięć kilogramów!

Osoby pracujące w szpitalu były w wielkim szoku. Pielęgniarki nie mogły uwierzyć w to, że dziecko jest aż tak duże. Kilkukrotnie upewniały się co do poprawności wagi chłopca. Żartowały jednocześnie, że jego pępowina jest... jak lina holownicza.

Urodziła gigantyczne dziecko

W szpitalu pojawił się spory kłopot. Chłopczyk nie mieścił się bowiem w żadne ubranka przeznaczone dla noworodków. Pasowały mu dopiero ubrania dla... trzymiesięcznych dzieci.

Kiedy się urodził, musieliśmy prosić o ponowne sprawdzenie wagi, ponieważ wynosiła ona 5000 gramów i nie wiedzieliśmy, co to oznacza - powiedziała Jade.

Mama Ronny'ego wyznała, że wszyscy myśleli, że jest w bliźniaczej ciąży. Takie reakcje wcale jej nie dziwiły, bo jej brzuch rzeczywiście był ogromny.

Kobieta ujawniła ponadto, że nie może karmić piersią, bo jej syn jest za duży. - Nie chcę mieć już więcej dzieci - wyznała Jade po urodzeniu ogromnego dziecka. Mąż Brytyjki uznał, że rezygnacja z kolejnych potomków to dobry pomysł.

Zobacz także: Saszan była jedną z pierwszych polskich influencerek. Mówili o niej "beztalencie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić