To zadziało się na oczach Patricii Kazadi. Makabryczne zdarzenie

17

Prawdziwy koszmar przeżyła Patricia Kazadi. Celebrytka była świadkiem dramatycznego wypadku. Tuż obok niej upadł człowiek. 34-latka nie mogła zbyt wiele zrobić. Teraz natomiast zrelacjonowała chwile grozy.

To zadziało się na oczach Patricii Kazadi. Makabryczne zdarzenie
Patricia Kazadi (Licencjodawca, AKPA)

Patricia Kazadi ma za sobą dwuletnią przerwę od show-biznesu. Ostatnio aktorka znów zaczęła pojawiać się na salonach, co sprawiło, że częściej piszą o niej media.

Kazadi absolutnie nie ukrywa tego, że od lat zmaga się z ciężką postacią endometriozy. Choroba bardzo mocno wpłynęła na jej życie. Ból i dyskomfort regularnie o sobie przypominają.

Mogę tak nabrać wody albo tak wydmie mi brzuch, że będę wyglądać jak w szóstym miesiącu ciąży. Tak wygląda życie z endometriozą - podkreślała Kazadi w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Problemów w życiu Kazadi zapewne nie brakuje. Mimo to 34-latka stara się pokazywać w sieci tylko te lepsze chwile. Na jej profilu nie brakuje pięknych zdjęć i nagrań.

Tym razem aktorka i piosenkarka zszokowała swoich odbiorców. Opublikowała na Instagramie wręcz przerażający materiał. Opowiedziała w nim, że była świadkiem koszmarnego wypadku. Okazuje się, że na jej oczach człowiek spadł z dużej wysokości. Gwiazda nie była w stanie udzielić zbyt dużej pomocy.

Patricia Kazadi o koszmarnym wypadku

Kazadi z niewielkiej odległości widziała dramat tego człowieka. Gdy już upadł, przystąpiła do pierwszej pomocy.

Kochani cała się trzęsę. Byłam świadkiem strasznego wypadku. Pan nie zauważył marmurowych schodów u nas w hotelu i spadł z nich po całej długości, mocno raniąc się w głowę i tracąc przytomność - zrelacjonowała celebrytka.

Patricia zadzwoniła również po pogotowie i czekała na wykwalifikowaną pomoc. Ten wypadek mocno nią wstrząsnął.

To co zobaczyłam obok mnie - nie życzę nikomu. Człowiek chce pomóc, a tak niewiele może zrobić oprócz telefonu po ambulans. Panem na szczęście już się zajmuje pogotowie, ale skłania to wszystko do refleksji. Nie wiemy, ile czasu nam jest dane - podsumowała Kazadi.
Zobacz także: Saszan była jedną z pierwszych polskich influencerek. Mówili o niej "beztalencie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić