Tym przez pomyłkę zakropiła swoje oczy. "Auć! Czuję ból przez ekran"

7

Ta dziewczyna doświadczyła prawdziwego piekła. Gdy przebudziła się w środku nocy, zdecydowała się zakropić oczy. Pech chciał, że zaspana pomyliła butelki. Zamiast kropli do oczu, niestety użyła... kleju "super glue". Jej powieki w jednym oku natychmiast się skleiły. Wylądowała na ostrym dyżurze. O sprawie pisze portal "New York Post".

Tym przez pomyłkę zakropiła swoje oczy. "Auć! Czuję ból przez ekran"
Zakropiła tym oczy. Wylądowała w szpitalu. (tiktok, @icyylyd)

Na samą myśl o tym koszmarze, aż ciarki przechodzą po plecach. 22-letnia Lyd, która występuje na TikToku pod nazwą @icyylyd, podzieliła się tam szokującą historią. To nie żart!

Dziewczyna zdradziła, że niedawno przeżyła zdrowotny horror. Pomyliła swoje krople do oczu z klejem "super glue". Substancja natychmiast skleiła jej powieki w jednym, "zakropionym" oku.

Użyła "super glue" zamiast kropli do oczu. Szokująca historia

Przerażona Lyd nie była w stanie otworzyć tego oka. Pilnie udała się więc na ostry dyżur. Lekarze długo walczyli, aby uratować sklejone powieki i wzrok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Czarny grzyb" w Indiach. Śmiertelna infekcja u pacjentów z COVID-19

Teraz tiktokerka opublikowała na chińskiej platformie specjalne wideo. Pokazała krok po kroku dramatyczne zdarzenia. Opatrzyła filmik wymownym zdaniem: "przeczytaj opis na butelkach przed ich użyciem!".

Nagranie składa się z kilku slajdów ze zdjęciami oraz podpisami. Ukazuje potworne cierpienie 22-latki. Dziewczyna wyjaśniła, że lekarze próbowali różnych metod, aby otworzyć jej sklejone oko.

Kazali mi nałożyć maść, która rozkłada i rozpuszcza "super glue". To nie pomogło. Zaczęli ręcznie skubać ten klej - wyznała.

Niestety, to również nie zadziałało. Fachowcy zdecydowali się więc na ostateczny krok. "Zabrali mnie do pokoju i użyli metalowego narzędzia, aby otworzyć oko i... wreszcie się udało" - dodała.

Następnie Lyd pokazała obrazy swojego "zmasakrowanego" oka. Było jednocześnie czerwone i żółte. "Bardzo cierpię" - podsumowała. W komentarzach pod nagraniem przyznała, że nie najlepiej widzi. Liczyła, że kuracja kroplami z antybiotykiem niebawem pomoże.

Widzowie nie kryli szoku. "Auć! Czuję ból przez ekran" - pisała jedna osoba. "Jak to zrobiłaś, nie czytałaś opisu na butelce?" - dociekała inna.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić