Umieść monety w zlewie. Z tego sprytnego triku korzysta sporo turystów

37

Życie czasami pisze różne niespodziewane scenariusze, z którymi trzeba się zmierzyć. Niejednokrotnie bardzo przydatne okazują się nieoczywiste rozwiązania. Warto zapoznać się z kilkoma sztuczkami, które mogą bardzo pomóc.

Umieść monety w zlewie. Z tego sprytnego triku korzysta sporo turystów
Z tego triku warto skorzystać w hotelu (Genialne.pl)

Krótko przed spotkaniem biznesowym poplamiłeś koszulę? Spokojnie, to nie koniec świata. W niektórych hotelach można znaleźć przecież pralkę. Jeżeli jej nie ma, to oczywiście trzeba postawić na pranie ręczne.

W tej sytuacji problemem może okazać się zagubiony korek od wanny czy zlewu. Z tym jednak też można się uporać. Wystarczy użyć kilku monet i reklamówki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Umieść monety w zlewie. Z tego sprytnego triku korzysta sporo turystów

Umieść siatkę w zlewie i połóż na nią monety. Przytrzymaj worek i powoli zacznij napełniać zbiornik wodą. Jeżeli posiadasz dużą reklamówkę, warto zahaczyć nią o brzeg zlewu tak, aby podczas prania monety nie wpadły do odpływu. Zamiast monet możesz oczywiście użyć innego ciężkiego przedmiotu. Dzięki temu patentowi zatrzymasz wodę w zlewie, a - co za tym idzie - będziesz mógł uprać zabrudzone ubrania.

Te sztuczki musisz znać

Chyba wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak nieestetycznie wyglądają chwasty w szczelinach kostki brukowej. Usuwanie ich motyczką czy dłońmi jest bardzo mozolne i czasochłonne.

Z tym problemem można sobie poradzić znacznie szybciej. Wlej do butelki ze spryskiwaczem 2/3 octu i 1/3 wody. Oprysk wykonaj wtedy, gdy nie zanosi się na opady deszczu. Ważne jest, by dzień był słoneczny. Oprysk należy stosować raz w tygodniu. Efekty ujrzysz po 2-3 cyklach.

Dobrym patentem jest też wrzucenie kulki z folii aluminiowej do prania. Po co? Dzięki temu rozwiązaniu ubrania nie będą się elektryzować. Warto przetestować ten sprytny trik.

A może borykasz się z mocno zabrudzonymi ubraniami? Koniecznie skorzystaj ze stripowania. W jaki sposób postępować? Instrukcja została przeznaczona w materiale wideo zamieszczonym w tym artykule. Znajdziesz tam również wiele innych sztuczek, które mogą okazać się niezwykle przydatne.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić