Utknęła. Nagranie z toalety butiku Chanel ma 2 miliony wyświetleń

8

Ta kobieta przeżyła prawdziwe chwile grozy. Riley ze Stanów Zjednoczonych była na wycieczce w Wenecji we Włoszech. W wolnym czasie wybrała się na zakupy do luksusowego butiku Chanel. Tam przydarzył jej się groźny incydent w toalecie. Dosłownie utknęła. Personel, aby ją uratować musiał użyć szczypiec.

Utknęła. Nagranie z toalety butiku Chanel ma 2 miliony wyświetleń
Koszmar w luksusowym butiku. Personel musiał użyć szczypiec, by ratować klientkę. (TikTok, @meredithmckernan)

O koszmarze pisze zagraniczny portal Daily Mail. Filmik z groźnego zdarzenia pojawił się na TikToku na profilu o nazwie @meredithmckernan. Kanał, który śledzi aktualnie ponad pięć tysięcy użytkowników, należy do siostry poszkodowanej Riley, czyli do Meredith.

Dramat w butiku Chanel. Personel użył szczypiec, by ratować klientkę

Wideo z pechowych zakupów wyświetlono już ponad dwa miliony razy. Pokazuje ono dramatyczną akcję ratunkową. Szczegóły dosłownie jeżą włos na głowie.

Riley, będąc wraz ze swymi dwiema siostrami w butiku Chanel, poszła do toalety. Kiedy chciała spuścić w niej wodę, jej palec dotkliwie utknął w spłuczce. Tak mocno się zaklinował, że samodzielnie nie mogła go wyciągnąć. Zaczęła wołać o pomoc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Maciejczak robi zakupy w lumpeksie. "Nie wstydzę się tego"
Dobra, to tak bardzo boli - skarżyła się, co słychać na wideo na TikToku.

Na ratunek ruszył ochroniarz sklepu. Najpierw usiłował uwolnić palec klientki przy pomocy mydła z dozownika. Niestety 15-minutowe próby spełzły na niczym.

Wokół kobiety wciąż pojawiali się kolejni pracownicy z Chanel. Bezradnie rozkładali ręce. Palec Riley zaś rósł w oczach. Opuchlizna nie dawała za wygraną. W pewnym momencie sprzedawcy przynieśli narzędzia. Wśród nich były szczypce. To właśnie ich użyto. Dzięki nim udało się uwolnić palec Riley.

Meredith - siostra poszkodowanej kobiety - nagrała kolejne wideo na TikToku. Przyznała, że nie sądziły, iż filmik z akcji ratunkowej stanie się wirusowy. Dodała, że z palcem Riley wszystko w porządku. "Nie dostałyśmy darmowej torby" - podsumowała (w kwestii ewentualnego odszkodowania za incydent w butiku).

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić