oprac. Zuzanna Sierzputowska| 

Używa wielorazowego papieru toaletowego. "Zwykły jest obrzydliwy"

40
Podziel się:

Pewna tiktokerka wywołała niemałe zamieszanie wokół tego, w jaki sposób dba o higienę i środowisko. Kobieta twierdzi bowiem, że takie przedmioty, jak papier toaletowy czy podpaski są znacznie lepsze w wersji wielorazowej.

Używa wielorazowego papieru toaletowego. "Zwykły jest obrzydliwy"
Tiktokerka przyznała, że używa wielorazowego papieru toaletowego (TikTok, TikTok)

Channon Rose, matka dwójki dzieci, jest nieco zakręcona na punkcie ekologii. Z tego też względu Amerykanka wciąż szuka sposobów, by lepiej dbać o środowisko. Niedawno na jej koncie na TikToku pojawiło się nagranie, w którym kobieta wyjaśniła, jak pewne zmiany w toalecie wpłynęły na to, że jest teraz bardziej eko. Metody Channon wzbudziły wiele emocji i były początkiem długiej dyskusji dotyczącej ekologii oraz higieny.

Tiktokerka stawia na wielorazowy papier toaletowy. Tłumaczy dlaczego

Amerykanka dzieli się za pośrednictwem TikToka wieloma radami, które dotyczą prowadzenia domu, gotowania czy wychowania dzieci. Jej jedno z ostatnich nagrań bardzo szybko stało się viralem - i po poruszonym przez Channon temacie trudno się temu dziwić.

Kupuję papier wielorazowego użytku. Myślę, że zwykły papier toaletowy jest obrzydliwy, kruszy się i przykleja - stwierdza na wrzuconym wideo Channon.

Zamiast zwykłego produktu, rodzina kobiety używa wielorazowych szmatek, które lądują później w pralce razem z... brudnymi ubraniami. Channon dodała, iż stawia również na wielorazowe wkładki higieniczne.

Wiele osób pewnie stwierdzi, że to nasza praktyka jest nie na miejscu. Ale my mamy bidet, więc po skorzystaniu z ubikacji najpierw się myjemy, a dopiero potem używamy wielorazowego papieru - kontynuuje tiktokerka.

W domu Channon Rose nie znajdziemy też zwykłej pasty do zębów czy chusteczek do nosa. Kobieta wybiera ekologiczne produkty, aby nie zanieczyszczać środowiska i, przy okazji, zaoszczędzić.

Dobry wybór czy przesada? Internauci mają pewne wątpliwości

Wyznanie kobiety oczywiście wywołało spory odzew ze strony pozostałych użytkowników TikToka. Część przyznała, że Channon stosuje przyszłościowe metody, które nie przyczyniają się do nadmiernej produkcji plastiku. Wiele osób ma jednak problem, czy aby na pewno takie podejście jest higieniczne.

To wszystko jest w porządku i ma sens, ale… nie myjesz osobno papieru toaletowego wielokrotnego użytku? Mycie go razem z ubraniami wydaje się po prostu niehigieniczne - zauważył jeden z komentatorów.

Channon nie ma jednak w planach zmieniać własnych przyzwyczajeń i poleca, aby samemu wypróbować jej metody.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Nietypowe zastosowanie patyczków do uszu. Sprytne triki do wykorzystania w domu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić