aktualizacja 

W dniu ślubu zaczęła rodzić. To jej nie przeszkodziło

4

Nicole i Marc szczegółowo zaplanowali przebieg swoich uroczystości ślubnych. Jednak w tym wyjątkowym dniu doszło do czegoś, czego nie przewidziała ani młoda para, ani goście. Nicole zaczęła rodzić! Finał okazał się naprawdę romantyczny. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

W dniu ślubu zaczęła rodzić. To jej nie przeszkodziło
Nicole i Marc nie spodziewali się, że wezmą ślub... w szpitalu (Instagram)

Jak informuje "Daily Mirror", ginekolog wyznaczył termin porodu Nicole na pięć tygodni po dacie wybranej przez parę na dzień ślubu. Jednak niespodziewanie w godzinach porannych pannę młodą zaczęły nękać skurcze. Nie było wątpliwości, że dziecko lada moment pojawi się na świecie.

Panna młoda zaczęła rodzić. Wzruszający finał

Nicole trafiła do Szpitala im. Alberta Schweitzera w mieście Dordrecht w zachodniej części Holandii. Ślub stanął pod znakiem zapytania, ponieważ w chwili, kiedy para powinna mówić sobie "tak", na świat przychodziło pierwsze dziecko Nicole i Marca.

Doczekali się córeczki, której postanowili nadać imię Lieke. Para zdawała sobie sprawę, że dziś już nie ma szans na wzięcie ślubu w upatrzonym wcześniej kościele. Zakochani podjęli jednak decyzję, że nie zamierzają czekać ani dnia dłużej i powiedzą sobie "tak", mimo "komplikacji".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Wskoczyli do lodowatej wody w strojach ślubnych. Szalone nagranie z Irlandii

Zakochani postanowili wziąć ślub w kościelnej kaplicy. Odbył się w towarzystwie gości weselnych, z tą różnicą, że obecna była jeszcze jedna osoba, której nikt się na wydarzeniu nie spodziewał — nowo narodzona Lieke. Po wszystkim odbyła się kameralna uroczystość.

Niespodziewanie urodziła się pięć tygodni za wcześnie. Ale jest zdrowa i piękna. Matka też miała się dobrze, więc nic nie stało na przeszkodzie, by odbyła się ceremonia ślubna. Teraz, gdy Lieke już jest na świecie, możemy cieszyć się również z tego, że wszystko odbyło się bezpiecznie i bez zwłoki — powiedział rzecznik Szpitala im. Alberta Schweitzera, cytowany przez "Daily Mirror".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić