W tajemnicy dawała wegance mięso. Internauci oburzeni

27

Jedna z użytkowniczek Reddita wyznała, że dokarmia mięsem 12-letnią córkę przyjaciółki. Nastolatka, podobnie jak jej matka, jest weganką. Dla kobiety, która podzieliła się tą historią, nie miało to jednak znaczenia. Stwierdziła, że dziewczynka zyskała "zdrowszy" wygląd.

W tajemnicy dawała wegance mięso. Internauci oburzeni
Kobieta "dokarmiała" córkę przyjaciółki. (Pixabay)

Jedna z użytkowniczek Reddita podzieliła się swoją historią o 12-letniej córce swojej przyjaciółki. Dziewczynka nazywana także M. miała wyglądała jej zdaniem bardzo słabo i "jak niedożywiona". Kobieta zaczęła podejrzewać, że ma to związek z jej "ścisłą dietą wegańską" i postanowiła zainterweniować

W tajemnicy dokarmia córkę przyjaciółki

Ilekroć jest z nami, zawsze robię duży mięsny posiłek. W ostatni weekend zrobiłam kilka cheeseburgerów i grillowany stek z dużą szklanką mleka - napisała kobieta.

Kobieta dodała, że M. wszystko uwielbia i zawsze prosi o dokładkę. 12-latka zjada nie tylko duże ilości mięsa, ale także produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak jajka czy mleko.

Mimo swoich rozmiarów M zawsze zjada wszystko, co jej przygotuję. I muszę powiedzieć, że za każdym razem, gdy od nas wychodzi, bije od niej zdrowy blask- zapewniła.

Internautka powiedziała, że jej zdaniem mięso jest zdrowe, a przez dietę wegańską 12-latka jest niedożywiona. Innego zdania są internauci, którzy oburzyli się postawą kobiety i wytknęli jej, że oszukuje swoją przyjaciółkę. Zmartwiła ich także postawa nastolatki, która nie przyznaje się, że je mięso.


To nie twoje zadanie, by decydować, jak ktoś wychowuje swoje dziecko. Jeśli uważasz, że jest jakiś problem, porozmawiaj z przyjaciółką


Jestem rozdarta. W wieku 12 lat dziecko jest na tyle dorosłe, że może jeść, co chce. Więc jeśli chce hamburgery i mleko, świetnie. Ale jednocześnie nadal jest dość młoda, robienie tego bez wiedzy rodziców jest dość słabe - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Słabe kości wegan. Naukowcy biją na alarm
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić