Szok w kebabie w Kielcach. "Zwierzęta tak się nie zachowują"

233

W jednym z kebabów w Kielcach kilka dni temu pewien mężczyzna ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorej dziewczynki. Dzięki nagraniom z monitoringu udało się ustalić dane osobowe delikwenta. Pracownicy lokalu zwrócili się z apelem do złodzieja.

Szok w kebabie w Kielcach. "Zwierzęta tak się nie zachowują"
W jednym z kebabów w Kielcach kilka dni temu jeden z klientów lokalu ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorej Hani. (Facebook)

W nocy z 10 na 11 września w jednym z lokali na rynku w Kielcach skradziono puszkę na pomoc dla chorej Hani. Na facebookowym profilu fast fooda pracownicy poinformowali, że udało się już ustalić dane osobowe złodzieja.

Podobno mężczyzna jest dobrze znany w okolicy. Zdjęcia i nagrania z monitoringu przekazano już lokalnej policji.

Sprawa jest zgłoszona na policję, mamy nagranie z monitoringu, na którym bardzo dobrze widać twarz tego człowieka bez honoru! - informują pracownicy lokalu.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pracownicy kebaba apelują do złodzieja o oddanie puszki, w której znajdowały się pieniądze dla chorej Hani.

Miej człowieku resztkę sumienia i oddaj co ukradłeś, karma do ciebie i tak wróci, po co Ci kłopoty z prawem?! - czytamy na facebookowym profilu lokalu z kebabem w Kielcach.

Internauci i pracownicy lokalu nie kryją oburzenia w związku z zachowaniem mężczyzny. "Zwierzęta się tak nie zachowują, wstyd nazwać takie coś człowiekiem", "Karma wraca szybciej niż myśli" - czytamy na Facebooku.

Zobacz także: Takiej epidemii nie było w Nigerii od lat. Cholera zabiła co najmniej 2323 osoby
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić