Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska| 

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" dzisiaj. Oto jak wygląda

212

Anastasia Knyazeva miała zaledwie 6 lat, kiedy brytyjskie media okrzyknęły ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Jej wyjątkowa uroda już wtedy zwracała uwagę, a 6-latka stała się twarzą wielu dziecięcych marek. Jak wygląda teraz? Jej rozwój możemy obserwować na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" dzisiaj. Oto jak wygląda
W wieku 6 lat okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką (Instagram, @knyazeva_anastasiya_official)

Porcelanowa cera, błękitne oczy i kasztanowe włosy. W porównaniu do amerykanki Iry, którą w wieku dwóch lat nazwano "mini wersją lalki Barbie", Anastasia Knyazeva od samego początku wyróżniała się naturalnym wyglądem i wyjątkową urodą. Kiedy została "najpiękniejszą", miała 6 lat. Dziś jednak wciąż utrzymuje się w zestawieniu Top 7 "najpiękniejszych dzieci na świecie".

W wieku 6 lat okrzyknięto ją najpiękniejszą

Anastasia Knyazeva urodziła się 30 lipca 2011 roku w Moskwie. Popularność zdobyła w momencie, kiedy jej mama, a obecnie menadżerka, udostępniła na profilu dziewczynki na Instagramie kilka jej zdjęć. To sprawiło, że po chwili zaczęło zgłaszać się wiele dziecięcych marek z propozycją, aby Anastasia stała się twarzą ich nowych kampanii. Wtedy 6-letnia, dziś już 10-letnia dziewczynka i wciąż jest jedną z najpopularniejszych dziecięcych modelek w Rosji. Ciężko przejść koło niej obojętnie, a szybka kariera sprawiła, że często jest zatrzymywana przez przechodniów na ulicy z prośbą o zdjęcie i autograf.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak Anastasia Knyazeva wygląda dziś?

Długie, brązowe włosy, niebieskie oczy i "smykałka" do pozowania. W zaledwie cztery lata Anastasia nauczyła się do perfekcji, jak znakomicie wychodzić na zdjęciach, choć na samym początku kariery była tylko 6-letnim dzieckiem. Teraz jest marką samą w sobie, a jej profil na Instagramie obserwuje 1,2 miliona osób. Jej nowe zdjęcia udostępniane są w mediach społecznościowych przez rodziców (w szczególności mamę Annę) każdego dnia, zgarniając przynajmniej kilka tysięcy polubień od fanów. Anastasia jest już jednak nie tylko modelką, ale także prezenterką, bo pracuje dla rosyjskiej stacji telewizyjnej dla dzieci CTC Kids. Jej kariera wciąż nabiera tempa i wydaje się, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Mała miss bez makijażu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić