o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aleksandra Lewandowska
Aleksandra Lewandowska
|

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" dzisiaj. Oto jak wygląda

105
Podziel się

Anastasia Knyazeva miała zaledwie 6 lat, kiedy brytyjskie media okrzyknęły ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Jej wyjątkowa uroda już wtedy zwracała uwagę, a 6-latka stała się twarzą wielu dziecięcych marek. Jak wygląda teraz? Jej rozwój możemy obserwować na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" dzisiaj. Oto jak wygląda
W wieku 6 lat okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką (Instagram, @knyazeva_anastasiya_official)
bELfwmbp

Porcelanowa cera, błękitne oczy i kasztanowe włosy. W porównaniu do amerykanki Iry, którą w wieku dwóch lat nazwano "mini wersją lalki Barbie", Anastasia Knyazeva od samego początku wyróżniała się naturalnym wyglądem i wyjątkową urodą. Kiedy została "najpiękniejszą", miała 6 lat. Dziś jednak wciąż utrzymuje się w zestawieniu Top 7 "najpiękniejszych dzieci na świecie".

W wieku 6 lat okrzyknięto ją najpiękniejszą

Anastasia Knyazeva urodziła się 30 lipca 2011 roku w Moskwie. Popularność zdobyła w momencie, kiedy jej mama, a obecnie menadżerka, udostępniła na profilu dziewczynki na Instagramie kilka jej zdjęć. To sprawiło, że po chwili zaczęło zgłaszać się wiele dziecięcych marek z propozycją, aby Anastasia stała się twarzą ich nowych kampanii. Wtedy 6-letnia, dziś już 10-letnia dziewczynka i wciąż jest jedną z najpopularniejszych dziecięcych modelek w Rosji. Ciężko przejść koło niej obojętnie, a szybka kariera sprawiła, że często jest zatrzymywana przez przechodniów na ulicy z prośbą o zdjęcie i autograf.

bELfwmbr

Jak Anastasia Knyazeva wygląda dziś?

Długie, brązowe włosy, niebieskie oczy i "smykałka" do pozowania. W zaledwie cztery lata Anastasia nauczyła się do perfekcji, jak znakomicie wychodzić na zdjęciach, choć na samym początku kariery była tylko 6-letnim dzieckiem. Teraz jest marką samą w sobie, a jej profil na Instagramie obserwuje 1,2 miliona osób. Jej nowe zdjęcia udostępniane są w mediach społecznościowych przez rodziców (w szczególności mamę Annę) każdego dnia, zgarniając przynajmniej kilka tysięcy polubień od fanów. Anastasia jest już jednak nie tylko modelką, ale także prezenterką, bo pracuje dla rosyjskiej stacji telewizyjnej dla dzieci CTC Kids. Jej kariera wciąż nabiera tempa i wydaje się, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

bELfwmbx
Zobacz także: Mała miss bez makijażu
bELfwmbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(105)
Drebo
2 tyg. temu
Każde dziecko jest najpiękniejsze :)
WOJTEK
miesiąc temu
JUZ BEATLESI SPIEWALI POWRÓT Z CCCP O PIEKNYCH ROSJANKACH.
ALA
miesiąc temu
Tak,poczucie piękna jest subiektywne,każde dziecko jest piękne dla swoich rodziców,Anastasia niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych dzieci ,a takie konkursy piękności wśród dzieci powinno się zakazać.
bELfwmbT
Obserwatorka
miesiąc temu
Ładna jest. Miałam kiedyś twarz takiej lalki jak na pierwszym zdjęciu.
Kejpopiara___...
miesiąc temu
Moim zdaniem ona nie jest ładna :)
Renata
miesiąc temu
Jest naprawdę śliczna, ale dla mnie jak dla każdej mamy i babci ,je dzieci i wnuki są jedyne i niepowtarzalne bo są Moje
Ela
miesiąc temu
Śliczne dziecko
Jo55
miesiąc temu
Mam też przepiękne wnuczki... Dla każdej Babci i Mamy nasze są naj naj
Astarta
miesiąc temu
Jak dla mnie to nie ma najpięknieszych na tym świecie.
Mama
miesiąc temu
Moja wnuczka jest tak piekna,że będąc na spacerze fotoreporterzy wypatrzyli ją do reklam.Ma piękne wymowne niebieskie oczy i bląd podatne włosy.
R52
miesiąc temu
Poczucie piękna jest subiektywne.
Noemi
miesiąc temu
Uważam że każde dziecko jest piękne a zwłaszcza dla swoich rodziców.
Jussstii
miesiąc temu
Dziecko jak dziecko każde jest piękne jak jest malutkie później się zmienia a dla swoich rodziców zostanie najpiękniejsze. :)
bELfwmbL
Jagoda
miesiąc temu
Krzywda dla dziecka. Powinno się takich konkursów zakazać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić