Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

W Wielkanoc będzie pełnia księżyca. Te znaki zodiaku muszą uważać

10

Wielkanoc to szczególny czas. Większość osób spotyka się wtedy z rodziną i przyjaciółmi i ma chwilę, by odetchnąć. Niestety, niektóre znaki zodiaku muszą uważać. W ich przypadku atmosfera przy świątecznym stole może znacznie się zagęścić...

W Wielkanoc będzie pełnia księżyca. Te znaki zodiaku muszą uważać
Pełnia księżyca. Te znaki zodiaku muszą uważać (Pixabay)

Pełnia księżyca to dobry czas na zwolnienie tempa, przyjrzenie się swoim nawykom i wyeliminowanie tego, co nam nie służy. Wielu wierzy, że wtedy właśnie energia się oczyszcza, a do swojego życia możemy wprowadzić świeżość i ruszyć do przodu.

W tym miesiącu pełnia wypada akurat w... Wielką Sobotę. Astrologowie ostrzegają, że niestety energie związane z jej nadejściem nie są zbyt pozytywne. A niektóre znaki zodiaku będą szczególnie narażone na negatywne emocje!

Ciężki czas

Świątecznej atmosfery nie odczują szczególnie Barany, Wagi, Raki i Koziorożce.

Może to być dla nich trudny czas. Specjaliści ostrzegają, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że wrócą wtedy do nich przykre wspomnienia i problemy, które kiedyś zamietli pod dywan.

Warto więc w tym czasie wyciszyć się i nie dać negatywnym myślom zawładnąć naszym umysłem. No i skupić się na rodzinnej atmosferze i... smakowaniu sernika!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić