Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Wydała 60 tys. na operacje plastyczne. Dziś byście jej nie poznali

80

Jazmyn Forrest wydała 60 tysięcy funtów (ponad 300 tys. złotych) na operacje plastyczne i rozpoczęła karierę influencerki. Jej życie diametralnie się zmieniło. Teraz twierdzi, że "współczuje osobom, które nie robią sobie operacji".

Wydała 60 tys. na operacje plastyczne. Dziś byście jej nie poznali
Jazmyn Forrest przed operacjami (YouTube)

Jazmyn Forrest pochodzi z Sydney, jak podają brytyjska tabloidy, wydała fortunę na transformacje twarzy i ciała. Szybko okazało się jednak, że zmieniła nie tylko wygląd, ale... całe swoje życie.

24-latka skupiła się przede wszystkim na powiększeniu piersi, liposukcji brzucha i wypełniaczach w twarzy. Na to, by jej biust był większy i bardziej jędrny wydała 30 tys. funtów (ok. 150 tys. zł). Talia osy kosztowała ją 25 tys. funtów (ok. 125 tys. zł), a wypełniacze i botoks łącznie ok. 5 tys. funtów, czyli ok. 25 tys. złotych.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kobieta nie zamierza jednak na tym poprzestać. W planach ma jeszcze m.in. wypełnienie pupy, zmniejszenie czoła czy korektę nosa.

Zmieniła życie o 180 stopni

Jazmyn zmieniła swoje życie i stała się influencerką. Aktywnie działa na TikToku. Jest przekonana, że upodobnienie się do żywej lalki Barbie pomogło jej spełnić sen o życiu kobiety z wyższych sfer.

Ale zaczęła inwestować w siebie już kilka lat temu. Trud się opłacił.

W wieku 18. lat uświadomiłam sobie, że piękne kobiety mają lepiej w życiu. Gdy zaczęłam się opalać i malować, zauważyłam, że ludzie zwracają na mnie większą uwagę - powiedziała "Daily Star".

Aby mieć pieniądze na operacje, dziewczyna znalazła sobie sponsora. Ten wysyłał jej "kieszonkowe" na kolejne zabiegi upiększające.

Dodatkowo zawarła przyjaźnie z wysoko postawionymi osobami. Teraz o sprawy materialne nie musi się martwić. Czerpie korzyści z mediów społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Współczuję wszystkim ludziom, którzy nie robią sobie operacji. Gdyby nie one pewnie pracowałabym teraz w McDonaldzie - dodaje.

24-latka ma aż 190 tys. fanów na TikToku. A wam jak podoba się jej metamorfoza?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić