Widzisz go? Masz tylko 10 sekund. Test na spostrzegawczość robi furorę

21

Sieć obiega kolejny test na spostrzegawczość. Tylko prawdziwi mistrzowie potrafią ustalić, gdzie ukryty został pilot. Jesteś naprawdę dobry, jeżeli namierzysz go w dziesięć sekund!

Widzisz go? Masz tylko 10 sekund. Test na spostrzegawczość robi furorę
Jesteś w stanie dostrzec, gdzie jest pilot? (Digtalloft)

Uważasz, że masz bystre oko? Zatem spróbujmy to zweryfikować za pomocą poniższego testu na spostrzegawczość. Zadanie jest - przynajmniej z pozoru - bardzo proste. Trzeba ustalić, gdzie "schował się" pilot do telewizora. Czas, start!

Tę łamigłówkę stworzyła firma Living Cosy. Do testu na spostrzegawczość postanowiono wykorzystać salon. Na obrazku widzimy między innymi sporą roślinę, kanapę, a także telewizor. Pojawiło się też kilka małych urządzeń i przedmiotów.

Gdzieś ukrył się pilot do telewizora. Trzeba przyznać, że znalezienie tego przedmiotu to spore wyzwanie. Tylko prawdziwi mistrzowie zlokalizują pilot w dziesięć sekund! Czy masz sokoli wzrok?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ukryty tryb zimowy w oknach. Dzięki niemu sporo zaoszczędzisz

Gdzie jest pilot do telewizora? Oto odpowiedź

Jeżeli nie potrafisz znaleźć pilota bez pomocy, to skup się na samym dole obrazka. Nadal nie widzisz? Podpowiadamy. Trzeba uważnie spojrzeć na lewy dolny róg. Nadal nic? No, zwróć uwagę na kota!

To właśnie ten sympatyczny czworonóg siedzi na pilocie do telewizora. Trudno się zorientować, bo zakrywa sporą część tego przedmiotu.

Testy na spostrzegawczość cieszą się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które ochoczo do nich przystępują. Zazwyczaj z trudnymi łamigłówkami potrafią sobie poradzić jedynie ci, którzy mają naprawdę bystre oko.

Testy mogą stanowić świetną zabawę dla całej rodziny czy też paczki przyjaciół. Usiądźcie wspólnie przed tym obrazkiem i zweryfikujcie, kto jako pierwszy będzie w stanie odnaleźć pilot do telewizora.

Podobno takie zagadki mają doskonały wpływ na organizm człowieka. Napędzają go do działania lepiej niż kawa! Jeżeli zatem masz trudniejszy poranek, to rzuć okiem na jakiś test na spostrzegawczość, a na pewno uda się szybko rozbudzić.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić