Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Wstrząsająca przepowiednia zakonnicy. Dotyczy Chin i Polski

101
Podziel się:

Siostra Łucja dos Santos z Portugalii znajduje się w gronie trzech osób, które miały być świadkami objawień Matki Bożej. Kobieta zmarła w 2005 roku. Do końca życia przebywała w klasztorze, a swoimi wizjami dzieliła się z zakonnikiem Augustynem Fuentesem.

Wstrząsająca przepowiednia zakonnicy. Dotyczy Chin i Polski
Zakonnica (Pexels)

Siostra Łucja, a także Hiacynta i Franciszek, mieli być świadkami tzw. objawień fatimskich. Później zostały one uznane przez Kościół.

Zakonnica co prawda umarła już w 2005 roku, jednak zostawiła po sobie wiele spisanych wizji. Dzieliła się nimi z zakonnikiem - jedną z niewielu osób, z którymi miała styczność.

Jedna z jej przepowiedni dotyczy wybuchu wojny. Siostra Łucja przekazała, że będzie to mieć związek z użyciem broni jądrowej, a wśród najbardziej poszkodowanych państw znajdą się m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię i Holandię. Zgodnie z wizją zakonnicy, ucierpi także Francja, gdzie spłonie Paryż.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa - miała napisać.

Na tym nie poprzestała. "Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami" - dodała.

To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji - przepowiedziała podobno zakonnica.

Siostra Łucja o losach Polski

W swojej wizji ujęła też Polskę. Uważa, że czeka ją znacznie lepszy scenariusz. Nasz kraj ma nie tylko przetrwać kataklizm, ale przede wszystkim będzie odpowiadać za to, jak będzie wyglądać Europa.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie - miała napisać Łucja dos Santos.

Polskie miasta - według wizji zakonnicy - nie zostaną zniszczone w trakcie bombardowania. W związku z tym Polacy będą mogli do nich wrócić.

Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie - miała przepowiedzieć siostra Łucja.

Przepowiednie, które mają być autorstwa Łucji dos Santos, przytoczył Stephen Lassare w książce "Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(101)
Dobry
3 miesiące temu
Święty Andrzej Bobola - w nim cała nadzieja
babcia
4 miesiące temu
Czytałam przepowiednie Fatimy i czegoś takiego nie znalazłam
babcia
4 miesiące temu
Czytałam przepowiednie Fatimy i czegoś takiego nie znalazłam.
Osa
10 miesięcy temu
A wszystko dlatego, że na terenie Polski mieszka najwięcej katolików
kcin
10 miesięcy temu
Ta siostra sieje nadzieje dla pisu i putina
poważnie
10 miesięcy temu
a dzisiaj coś takiego napisać i co ludzie powiedzą? dopalacze...
Fakt
10 miesięcy temu
Polska ocaleje, ale ma się nawrócić i modlić na różańcu, porzucić grzech i przestrzegać Praw Bożych. Te pochody aborcjonistek i tęczowych mają zadanie sabotować ten projekt na polecenie zagranicznego psa ogrodnika.
quidz
10 miesięcy temu
Czy ta pani wiedziała co to Poznań?
Fakty
10 miesięcy temu
To nie są żadne wizje zakonnicy kto to wymsyla ?
oczywiście
10 miesięcy temu
pod światłymi rządami pisu
a kuku
10 miesięcy temu
pozostaje pytanie co ta kobita zażywała że taki miała odlot..
heh
10 miesięcy temu
Szkoda,ze w artykule nie ma sedna,a mianowicie to Rosja zostanie zaatakowana przez Chiny-tak mówiła ta siostra.
jarek
10 miesięcy temu
co za bzdety Polska zostanie ocalona przez Maryję jak w 1939r . Kardynał hlond osobiscie naszą ojczyznę jej zawierzył kiedy wojska Hitlerowskie podchodziły pod Warszawę . Cud się nie stał Warszawa zrównna z Ziemią 250tys zabitych jak mało które miasto . Tym razem też zemszczą się na nas jak Hitler za ten zawsze pierwszy krok przed szereg za naszych przywódców którzy ślepo wykonują polecenia USA . Za plucie i intrygi na sasiadach .
ak001
10 miesięcy temu
No to raczej nie miała na myśli Polski pod przewodnim i jedynie słusznym przywództwem PiSu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić