Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
APS
|

Wydała fortunę, by zostać gadem. Nie chciała umrzeć jako człowiek

482
Podziel się

Eva Tiamat Medusa zdecydowała się na metamorfozę, kiedy dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HIV. Wynik testu i ryzyko związane z chorobą uświadomiły jej, że nie jest szczęśliwa i chce coś zmienić w życiu, skoro, być może, zostało go jej niewiele.

Wydała fortunę, by zostać gadem. Nie chciała umrzeć jako człowiek
Kobieta-Gad (Instagram.com)
bFdLmVat

Eva Tiamat Medusa była wiceprezesem jednego z największych banków w USA. Zrezygnowała z pracy w korporacji, która wymagała od niej dużej odporności na stres i odpowiedzialności i została kobietą gadem. Teraz z powodzeniem prowadzi profil na Instagramie i chce być inspiracją dla ludzi poszukujących własnej tożsamości.

Kobieta-Gad

"Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom – nie tylko tym, którzy mają za sobą ciężkie przeżycia, ale także tym, którzy stracili już nadzieję. Przed transformacją byłam wiceprezesem jednego z największych banków w USA, z którego odeszłam, kiedy dowiedziałam się, że jestem nosicielką wirusa HIV. Nie chciałam umrzeć jako człowiek. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić" – napisała w jednym z postów Medusa.

bFdLmVav

Jak się okazuje, jej jedyną życiową traumą nie była informacja o nosicielstwie wirusa. Medusa jako dziecko została porzucona przez rodziców. 5-latka przez wiele lat poszukiwała własnego "ja". Trzeba dodać, że urodziła się jako mężczyzna, aby następnie zdecydować o tym, że chce żyć w kobiecym ciele.

Kosztowne operacje

Kolejna zmiana Medusy okazała się jeszcze bardziej kontrowersyjna. Została gadem. Na operację wydała 60 tysięcy dolarów. "Teraz mam na czole osiem rogów. Pozbyłam się uszu, mój nos zmienił kształt i większość zębów zostało usunięte. Oprócz tego język jest rozwidlony, twarz wytatuowana, a klatkę piersiową i nadgarstki poddałam skaryfikacji" – wyjaśniła w jednym z postów.

bFdLmVaB

Okazuje się, że to nie koniec przemian. Teraz kobieta-gad planuje dalsze operacje. Ma zaoszczędzone na ten cel 40 tysięcy dolarów. Co dokładnie zamierza? Nie wiadomo. Jeżeli ktoś jest zainteresowany losem Medusy, warto śledzić jej profil na Instagramie. Eva została uznana za najbardziej zmodyfikowanego transseksualistę na świecie.

bFdLmVaC
Zobacz także: 5 produktów, które łagodzą ból głowy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdLmVaW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(482)
Papuga0123
2 dni temu
Ja jestem w trakcie przemiany w papuge. Od wielu lat marzyłam zeby sie upodobnic do jednej z moich papug i wreszcie mam srodki na taka ilosc operacji. Dziub juz mam a paznokcie wycielam operacyjnie tak zeby zostal tylko kawalek plytki po srodku maksymlnie ostry. Obecnie czekam na przeszczep piór na skore całego ciala (wlosy juz wyrwalam łącznie z tymi z glowy) i doczepienie skrzydel. Zyczcie mi milego lotu ;)
qqqq
2 dni temu
Mój żółw był ładniejszy i nie musiał wydawać fortuny.
Slavo
4 tyg. temu
To przecież Jarek i Zbyszek jak żywi!
bFdLmVaX
...
4 tyg. temu
Trzeba mieć kupę w głowie, żeby oszpecać się na własne życzenie i jeszcze za to płacić. Ciekawe co na to rodzina XD
jojo
4 tyg. temu
oto wzorzec dla wyznawców PO
Nie
4 tyg. temu
Nie nie nie
Bong
4 tyg. temu
Portalowe dno informacyjne
JACEK55
4 tyg. temu
A W POLSCE JEST TYLE GADÓW I GADZIN I ZA BYCIEM JEDNYM Z NICH DOSTAJĄ SPORĄ KASKĘ...
CNNNC
4 tyg. temu
Milerowej jednak duzo brakuje .
ggg
4 tyg. temu
Koniec swiata
Mnk
4 tyg. temu
Jak pracowala w banku to juz byla gadem.
piotr
4 tyg. temu
W następnym kroku zmieni stałocieplność na zmiennocieplność i zniesie jajo.
Małpa
4 tyg. temu
Teraz lewacy zakażą mówić "człowiek" bo ktoś czuje się gadam i określenie "człowiek" może go dyskryminować
bFdLmVaP
sowa
4 tyg. temu
Inteligentny człowiek bez poczucia wartości, bez tożsamości, dorosłe dziecko wychowane bez miłości i wsparcia rodziców.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić