Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MKO
|

Wypracowanie ucznia hitem internetu. Ludzie pękają ze śmiechu

266
Podziel się:

Humor z zeszytów szkolnych od dawna dostarcza rozrywki nie tylko nauczycielom. Od czasu do do czasu zabawne historie trafiają do internetu, gdzie szybko stają się viralami. Tak było w tym przypadku.

Wypracowanie ucznia hitem internetu. Ludzie pękają ze śmiechu
Wypracowanie o dziadku (Adobe Stock, Facebook @polskiegraniceabsurdu)

Kreatywność dzieci potrafi zaskoczyć. Szczególnie w przypadku wypracowań szkolnych na tematy otwarte, dzieci mają okazję, by dać upust swojej wyobraźni. Jest jeszcze ciekawiej, kiedy uczniowie zabierają głos na tematy związane z nimi samymi lub członkami rodziny. Wypracowanie tego ucznia doskonale o tym świadczy.

"Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem". Wypracowanie ucznia rozbawiło internautów

Zadaniem uczniów było opisanie swojego dziadka. Wnioskując po dacie - 20 stycznia - było to wypracowanie z okazji Dnia Dziadka.

"Mój dziadek ma na imię Marek. Ma 59 lat" - zaczął uczeń bardzo precyzyjnie. W następnych zdaniach przybliżył, co dziadek Marek lubi robić w wolnym czasie. "Mój dziadek najchętniej zajmuje się odpoczynkiem" - czytamy. "Jego największym marzeniem jest wieczny odpoczynek" - puentuje uczeń.

Nie wiadomo, kto jest autorem wypracowania. Jednak po tematyce i charakterze pisma, można przypuszczać, że napisał je uczeń nauczania początkowego. Zdjęcie zeszytu z wypracowaniem pojawiło się na profilu Polskie granice absurdu na Facebooku.

"Prosto z serca". Lawina komentarzy pod postem

Post z wypracowaniem przykuł uwagę internautów. Pod zdjęciem zeszytu ucznia pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość z komentujących nie ukrywa, że dziecięca szczerość, która bije z wypracowania, sprawiła im dużo radości.

"Prosto z serca, bez komentarza. Tylko co na to dziadek?"
"Musi być naprawdę bardzo zmęczony. Biedny dziadek"
"Wspaniały wnuczek i dobry obserwator" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: "Mój mały głos, wielka sprawa". Co dzieci wiedzą o babci i dziadku? Jakie życzenia im składają?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(266)
Jeszcze nie d...
4 miesiące temu
Pisane lewą ręką przez dorosłom osobę.
Duda to dupek
4 miesiące temu
Sama jestem jeszcze dzieckiem i szczerze nie chciała bym żeby moja praca trafiła do internetu i żeby była pośmiewiskiem
Jaa
4 miesiące temu
I co tu było śmiesznego??
Warszawiak
4 miesiące temu
Mądry dziadek. Też chciałbym już odpocząć jak on...
Srkzm
4 miesiące temu
W ŻYCIU się tak nie uśmiałem, ha ha ha
Zbychu
4 miesiące temu
Halo, redaktorku, nie wiesz co to jest wypracowanie, nie wypisuj głupot.
dziadek 2
4 miesiące temu
to chyba chodzi o dziadka trzaskowskiego bo on nic nie robi tylko zajmuje sie braniem kasy za parkowanie, albo o dziadka tuska, ktory jedynie co robi to szkodzi Polsce
nie inaczej
4 miesiące temu
potrzebujemy humoru usmiechu i zartow w dobrym tonie rozwesela nasze zycie:)💔🤣🤣
Hilary
4 miesiące temu
Nauczyciel tego ucznia ujawnił dane personalne tego ucznia . Ten nauczyciel straci pracę w szkole .
Człowiek
4 miesiące temu
Nauczyciel złamał prawo. Nie ma pozwolenia na publikację takich materiałów. Jak się czuje uczeń? Nauczyciel zawiódł jego zaufanie!!!!! Nauczyciel zawodem zaufania publicznego??? !!! Nauczyciel to funkcjonariusz publiczny????? !!! Niech przeprosi ucznia i niech się zastanowi co zrobił!!!!! Rodzice brońcie swe dziedzi!!!! A te wszystkie komentarze to udział w hejcie, zastanówcie się co robicie drodzy internauci!!!
Buuuuuuu
4 miesiące temu
Co w tym śmiesznego?
Nemeczek
4 miesiące temu
Urocza i rozbrajająca dziecięca szczerość. I widać, że dzieciak ma dobry kontakt z dziadkiem. Będzie to opowiadał swoim wnukom
Marzena
4 miesiące temu
Rozbrajający odbiór wyrażeń, których dzieci nie rozumieją. Epizod w mojej rodzinie, pół wieku temu. Babcia ciągle mówiła, że najbardziej potrzebuje świętego spokoju. Któreś z wnucząt dało jej w prezencie pudełko po zapałkach oklejone papierem kolorowym i z napisem: "święty spokój"
DYKTANDO NA C...
4 miesiące temu
Genia - jeżeli to jest odpowiedź na mój post (Dyktando na czerwono) - to wierz mi na słowo honoru - ja jestem typowym wzrokowcem. W akademiku (w pokoju mieszkało nas czworo) jak kolega czytał tekst opracowania to ja z tego nic nie zapamiętałem, pozostali tak. Musiałem sam przeczytać i wtedy do głowy wchodziło. Ale być może, że masz rację chociaż nie jestem wzrokowcem to teraz zrozumiałem, że może zbyt szybko czytałem i dlatego nie utrwalało mi się jak to jest ortograficznie napisane. Dziękuję za wyjaśnienie Nawet mają "swoje lata" na starość można się czegoś CENNEGO DOWIEDZIEĆ- dziękuję.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić