Wystarczy, że spojrzy na klientkę. Fryzjerka rozpoznaje to po włosach

4

Samantha jest z zawodu fryzjerką i chętnie nagrywa filmiki na temat swojej pracy. W jednym z nich zdradziła, że ma dodatkową umiejętność — przewidywania ciąży i płci dziecka. Rozpoznaje to po włosach.

Wystarczy, że spojrzy na klientkę. Fryzjerka rozpoznaje to po włosach
Fryzjerka twierdzi, że umie rozpoznać płeć dziecka. (TikTok)

Samantha jest fryzjerką, która swoją pracę dokumentuje na TikToku. W kilku filmikach wspomniała, że potrafi rozpoznać, czy kobieta jest w ciąży oraz jakiej płci będzie jej dziecko. Wyjaśniła, że nie są to żadne czary, a po prostu dobra znajomość dodatkowych objawów ciąży. Nagranie, na którym chwali się swoją spostrzegawczością ma blisko 8 mln wyświetleń.

Rozpoznaje płeć dziecka po włosach

Fryzjerka wyjaśniła, że zmiany hormonalne, które zachodzą w ciąży mają pływ na włosy. Często włosy robią się nieco cieńsze, bardziej łamliwe i mniej elastyczne. Wielu kobietom wypadają garściami. Samantha uważa, że po kondycji włosów może przewidzieć, czy danej kobiecie urodzi się chłopiec, czy dziewczynka.

Nie mogę stwierdzić tego w 100 procentach, ale zawsze byłam w stanie określić płeć dziecka na podstawie włosów. Mówi się, że dziewczynki zabierają urodę, a chłopcy przeciwnie - obdarzają pięknem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ferie w Krynicy-Zdrój. Ile zapłacimy za karnety na stoki narciarskie?


Jeśli kobieta spodziewa się chłopca, to jej włosy będą mocniejsze i zdrowsze. W przypadku, gdy ma urodzić się dziewczynka będą one o wiele słabsze i cieńsze. Mogą także szybciej się przetłuszczać. Samantha dodaje, że "czuje" wtedy wpływ estrogenu.

Na innym filmiku Samantha powiedziała, że tylko po kondycji włosów jest w stanie rozpoznać, czy dana kobieta jest w ciąży. Często zdarzało jej się zgadywać na bardzo wczesnych etapach, kiedy przyszli rodzice jeszcze nikogo tym nie informowali. Filmiki fryzjerki stały się bardzo popularne, a w komentarzach internautki przyznały jej niemal całkowitą rację.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Gdy byłam w ciąży z moją dziewczynką, to moje włosy były dokładnie takie, jak powiedziałaś. Tak bardzo się cieszę, że nie jestem już w ciąży.


Byłam w ciąży z chłopcem i nie będę kłamać. W ciąży czułam, że olśniewam wyglądem.
To wiele wyjaśnia. Miałam tak piękne włosy w ciąży z chłopcem. Później w ciąży z córką moje włosy były tragiczne. Cienkie, suche i bardzo kruche — czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić