Wróciła do domu z klubu. Miała to w torebce. Ostrzega kobiety

612

Jedna z użytkowniczek TikToka po wieczornym wyjściu do klubu znalazła w torebce przedmiot, który mocno ją przeraził. Nagrała krótki film, w którym ostrzega kobiety.

Wróciła do domu z klubu. Miała to w torebce. Ostrzega kobiety
(TikTok)

Jedna z użytkowniczek TikToka, Sheridan Ellis, pokazała, co znalazła w swojej torebce po wieczornym wyjściu do klubu. Jak się okazało, był to mały lokalizator.

"Kobiety powinny uważać"

Pod koniec nocy sprzątam torebkę i znajduję to. Jeśli nie wiesz, co to jest, to jest tile - mówi na nagraniu dziewczyna.

Tile to małe urządzenie śledzące, które jest zazwyczaj używane przez osoby, które nie mogą zapamiętać, gdzie odkładają drobne przedmioty - np. klucze. Lokalizator jest synchronizowany z aplikacją, która pokazuje, gdzie znajduje się dana rzecz. Urządzenie może też wydawać dźwięki, aby łatwiej je odnaleźć.

Nie wiem, jak to się dostało do mojej torebki. Natychmiast wyjęłam baterię, więc nie martwcie się. Sprawdźcie swoje torby i bądźcie bezpieczne – powiedziała.

Istnieje możliwość, że lokalizator przypadkiem wpadł do jej torby, jednak mógł też zostać podłożony przez kogoś, kto chciał jej zrobić krzywdę. Dziewczyna nie poinformowała policji, ponieważ nie była pewna, kiedy i jak przedmiot znalazł się w jej torebce. Wierzy, że to był przypadek, ale jednocześnie ostrzega wszystkich, aby zawsze dokładnie sprawdzali swoje rzeczy.

Zobacz także: Psy spały przed obiektywem kamery w domu. Nagle stało się coś zaskakującego
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić