Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Zadzwoniła na policję. Doniosła na syna. To znaleziono w jego pokoju

21

Większość rodziców ma trudności z poradzeniem sobie z okresem nastoletniego buntu u swoich dzieci. Często potrzebne są więc bardziej drastyczne środki. I to właśnie takie zastosowała mama z TikToka, która na swojego syna doniosła na policję.

Zadzwoniła na policję. Doniosła na syna. To znaleziono w jego pokoju
Mama agresywnego nastolatka (TikTok)

TikTokerka Amber przekonała się na własnej skórze, że okres bycia nastolatkiem nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie... dla rodziców.

Jej nastoletni syn zostawił w mieszkaniu pobojowisko. Dziura w ścianie, przez którą widać instalację elektryczną czy tynk na podłodze to tylko nieliczne zniszczenia, które widać na wstawionym przez nią na portal filmiku.

Jego pokój był jeszcze gorszy. Widzimy plamy na dywanie, niedopałki papierosów i mnóstwo rzeczy rozrzuconych na dywanie.

Zadzwoniła na policję

Musiałam zrobić coś, czego żadna matka nie chciałaby zrobić. Jak widzicie, nie mogę wychowywać swojego syna tak, jak robią to inni rodzice. Po tym jak nieustannie kradnie ode mnie papierosy i jak wygląda jego pokój, musiałam podjąć konkretne działania - mówiła kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kobieta następnie wyjaśniła, że zadzwoniła na policję. Pokazała też siniaka na swoim ramieniu, a obserwatorzy od razu zaczęli myśleć, że pohamowana agresja nastolatka przyczyniła się do napadu na rodzicielkę.

W komentarzu napisała, że "to nie jest do zaakceptowania". Wyjaśniła też, że telefon na policję był również pokłosiem jej strachu, że chłopak coś sobie zrobi.

Internauci nie kryli poruszenia sprawą. Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Nie wyobrażam sobie, jak trudna to była decyzja - pisała jedna z użytkowniczek.
To wszystko wina bezstresowego wychowania - skwitowała z kolei druga.
Moi rodzice mieli z moim bratem podobnie. Potem stał się najkochańszy na świecie - dodała trzecia.

Mama nastolatka postąpiła słusznie? Macie podobne sytuacje?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić