oprac. Marta Kutkowska| 

Zakonnica z "Klanu" straciła wielką miłość. Jak radzi sobie dzisiaj?

1

Agnieszka Wosińska dała się poznać całej Polsce jako zakonnica z serialu "Klan". W 2011 r. aktorka odeszła z produkcji i żyła z dala od blasku fleszy. W październiku 2020 r. do mediów dotarła smutna informacja o śmierci jej życiowego partnera, Pawła Rozwadowskiego. Kobieta wciąż tęskni za ukochanym.

Zakonnica z "Klanu" straciła wielką miłość. Jak radzi sobie dzisiaj?
Agnieszka Wosińska (AKPA)

Po pożegnaniu z rolą Doroty w "Klanie" aktorkę można było podziwiać w innych, znanych produkcjach. Cztery lata temu gwiazda dołączyła do obsady "O mnie się nie martw", gdzie grała sędzię Agatę Zatońską, a także do ekipy lekarzy z "Diagnozy". Pojawiała się też gościnnie w serialu "Rodzinka.pl". Niestety, jej życie prywatne naznaczyła tragedia.

 "Choroba zaatakowała z ukrycia"

Aktorka była przez lata związana z prawdziwą legendą polskiej sceny punk i reggae, Pawłem Rozwadowskim. Muzyk, o pseudonimie "Kelner", był członkiem zespołów Fornit, Deuter i Izrael.

 Mężczyzna przez kilka ostatnich lat życia walczył z chorobą nowotworową. W październiku 2020 r. trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Niestety, choroba okazała się silniejsza.

 Agnieszka Wosińska w taki sposób pożegnała partnera w mediach społecznościowych:

"Zgasło dziś Moje Słońce. Planowaliśmy wspólną jesień życia. Dane nam było tylko szczęśliwe babie lato! Choroba zaatakowała z ukrycia. Twarzą w twarz z Wojownikiem nie miałaby szans! Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tu jest".

 Miłość wszystko zwycięża

 Agnieszka Wosińska w wywiadach podkreśla, że straciła nie tylko partnera, ale swoją wielką miłość. Świadectwem tego, są te słowa:

"Z całego serca pragnęłabym przeżyć jeszcze raz te 284 dni, gdy mogłam być blisko Pawła. Wspominam naszego zeszłorocznego Sylwestra. Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania!" – mówiła w Rewii.

Aktorka prowadzi konto na Instagramie. Wiele wpisów poświęciła pamięci Pawła. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda weźmie udział w koncercie upamiętniającym "Kelnera". Event ma mieć miejsce w ramach festiwalu "Rock na bagnie" w Goniądzu w lipcu 2021 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zobacz także: #Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobiet
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić