Zapomniała ściągnąć na noc. To stało się z palcem

8

Ta kobieta przeżyła prawdziwy horror. Pewnego razu położyła się zmęczona spać, ale zapomniała zdjąć ciasny pierścionek z dłoni. Gdy się obudziła, nie mogła poznać swojego palca. Był cały spuchnięty i siny. Wszelkie próby samodzielnego usunięcia go, zakończyły się fiaskiem. Finał sprawy szokuje.

Zapomniała ściągnąć na noc. To stało się z palcem
Zapomniała ściągnąć pierścionek na noc. Szok, co stało się z jej palcem. (TikTok, @briannap31)

Na myśl o tym zdarzeniu, aż włos jeży się na głowie. Briana P. z Nowego Jorku prowadzi własny kanał na TikToku o nazwie @briannap31. Na chińskiej platformie zebrała już 11,8 tysięcy śledzących ją internautów. Tutaj zamieszcza różne treści ze swojego życia codziennego. Niedawno podzieliła się koszmarem, jakiego doświadczyła.

To nie jest łzawa historia. To prawdziwy horror - napisała pod nagraniem.

Pierścionek utknął jej na palcu. Potrzebowała pilnej pomocy

O sprawie pisze też teraz amerykański portal "New York Post". W jednym z filmików młoda kobieta pokazała kilkugodzinne tortury, które przeżyła przez swój niepozorny pierścionek. Briana P. poprzedniej nocy bawiła na wspaniałej imprezie, gdzie wypiła trochę alkoholu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Gdy wróciła do domu, była tak zmęczona, że od razu położyła się spać. Nie zdjęła nawet biżuterii, w tym wspominanego pierścionka. Nigdy wcześniej jej się to jednak nie zdarzało. Pech chciał, że rano obudziła się z całkowicie spuchniętym palcem. Był on obolały i siny.

Przerażona tiktokerka samodzielnie usiłowała zdjąć pierścionek, który utknął. W tym celu m.in. moczyła rękę w lodowatej wodzie, podnosiła ją do góry nad głowę, a następnie próbowała zsunąć ozdobę za pomocą nitki.

Nic nie pomogło. Odwiedziła kilku lekarzy. Dopiero któryś z kolei po wielkich staraniach potrafił usunąć żelastwo z palca. "Jestem wolna" - napisała szczęśliwa Briana. Widzowie byli zszokowani jej historią.

Śpię w nocy w pierścionkach przez ponad dekadę i ani razu mi się to nie przydarzyło. Czy to normalne? - dociekała jedna osoba.
To przez odwodnienie organizmu - dodawała kolejna.
Jeśli tak się stanie, idź do sklepu jubilerskiego!! Pracuję w jednym i ZAWSZE przecinamy obrączki, które utknęły!! Również za darmo - komentowała następna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić