Zapytał Amerykanów, gdzie leży Ukraina. Nieprawdopodobne, co wskazywali

Pewien TikToker Gabe Coaster wyszedł na amerykańskie ulice z kamerą. Zapytał przechodniów czy wiedzą, gdzie leży Ukrainy. Nieprawdopodobne odpowiedzi. Niektóre z nich nie mieszczą się w głowie.

Zapytał Amerykanów, gdzie leży Ukraina. Nieprawdopodobne, co wskazywali
Zapytał Amerykanów, gdzie leży Ukraina. Nieprawdopodobne, co wskazywali (TikTok, Gabe Coaster)

Gabe Coaster to amerykański twórca internetowy. TikToker postanowił wyjść na ulice i zapytać przechodniów, gdzie leży Ukraina. Odpowiedzi mogą zaskoczyć wielu. Niektóre są nieprawdopodobne i szokujące. Zwłaszcza dla Polaków, którzy doskonale znają mapę Europy.

Chłopak trzymający mapę świata wyszedł na ulice i sprawdził wiedzę Amerykanów. Okazało się, że nie są zbyt dobrzy z geografii. Gabe zapytał przechodniów: "Czy możecie wskazać, gdzie leży Ukraina?". Odpowiedzi były zaskakujące. Jedna z kobiet spróbowała swoich sił: - Szczerze... Nie jestem w tym zbyt dobra, ale... myślę, że to będzie gdzieś w tym obszarze - powiedziała wskazując m.in. na Chiny.

Towarzysz kobiety wskazującej na Ukrainę stwierdził, że również spróbuje. - Pozwól mi, pozwól... To trochę żenujące [że tego nie wiemy - red.]... To przecież podstawowa wiedza - mówił wskazując niepewnie na okolice Pakistanu i Afganistanu, a następnie Australii. Następnie padło pytanie o to, gdzie leży Rosja. Odpowiedzieli poprawnie, jednak po chwili zwątpili sądząc, że "to nie jest dobra odpowiedź". Na szczęście para potrafi się z siebie śmiać.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Niektórzy jednak poprawnie wskazali położenie Ukrainy na mapie świata. Mężczyzna doskonale wiedział, że ten kraj sąsiaduje z Polską i Białorusią. Jego towarzyszka pochodzi z Rosji, więc tym bardziej wskazała poprawną odpowiedź. Niestety, nie każdy miał tyle szczęścia. Dwie kobiety wskazały, że Ukraina leży tam gdzie... Stany Zjednoczone.

Wiedziały natomiast, że Afryka to Afryka. Przy pomocy prowadzącego mini odcinek wskazały też Europę. Niestety, Rosję określiły jako Norwegię i kilka innych państw. Dopiero na końcu wskazały poprawną odpowiedź i zapytały: "Czyli Ukraina jest w Rosji?". Mina prowadzącego bezcenna.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Jamajka jest w Afryce? Wpadka Cavaniego
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić