aktualizacja 

Znajdź liczbę ukrytą na obrazku. Mało komu się to udaje

102

Jeżeli jesteś fanem/fanką ćwiczeń na myślenie - zagadek czy łamigłówek, ta zdecydowanie będzie dla ciebie. Na kolorowym obrazku znajduje się liczba, którą niewielu potrafi odnaleźć. Sprawdź, czy tobie się to uda.

Znajdź liczbę ukrytą na obrazku. Mało komu się to udaje
Tylko najbardziej spostrzegawczy ludzie są w stanie odczytać liczbę z tego obrazka (Facebook, Puzlesbraindotcom)

Zagadki i łamigłówki to idealnie ćwiczenia na myślenie. Choć niektórym sprawiają ogromną przyjemność, wielu potrafią także sfrustrować. I nie ma w tym nic dziwnego, bo niektóre z nich są naprawdę trudne i zajmują wiele czasu. Jeżeli jednak masz ochotę na rozwiązanie kolejnej, ta z pewnością ci się spodoba. Nie należy do najłatwiejszych.

Znajdź ukrytą liczbę na obrazku

Sprawa jest bardzo prosta - a przynajmniej taka się wydaje. Na kolorowym obrazku, który już sam w sobie potrafi wywołać niemałą dezorientację, znajduje się ukryta, trzycyfrowa liczba. Twórca zagadki podaje, że jest nią 307, 591 lub 537. Według niego na pierwszy rzut oka ciężko jest ją znaleźć, jednak, gdy już to zrobisz, nie spuścisz jej z oka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Jaka liczba znajduje się na obrazku? - brzmi kluczowe pytanie, na które internauci zdecydowali się szybko odpowiedzieć.

Problemem jest jednak to, że ich zdanie na ten temat jest mocno podzielone, a każdy z nich wymienia inną z trzech podanych liczb.

Mało kto potrafi to rozwiązać

"591", "307" - czytamy najczęstsze odpowiedzi, opublikowane w komentarzach. Okazuje się więc, że ta na pozór prosta zagadka sprawiła trudność naprawdę wielu osobom. A jak było z tobą? Jaką odpowiedź wybrałeś/aś?

Na stronie internetowej Puzzlesbrain.com udostępniono odpowiedź na tę zagadkę, która brzmi: "591". To właśnie ta trzycyfrowa liczba znajduje się w prawej, dolnej części kolorowego obrazka. Nie jest łatwo ją znaleźć, ale jeśli się dobrze przyjrzysz, wyróżniają ją ciemniejsze cyfry, które są dosyć spore.

Jeżeli nie udało ci się znaleźć ukrytej liczby, nie martw się na zapas. Trening czyni mistrza, dlatego polecamy ci regularne trenowanie i rozwiązywanie innych ćwiczeń na myślenie i mózg, które sprawią, że takie zagadki będą dla ciebie jak "bułka z masłem".

Zobacz także: Znajdź wśród poduszek jajo smoka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Autor: ALLE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić