aktualizacja 

Żyją w czworokącie. Nie mają pojęcia, kto jest ojcem dzieci

50

Z problemem ustalenia ojcostwa zmagają się nie tylko kobiety, które nie są w stałych związkach. Jak się okazuje - może się to trafić także tym, które są w stałych związkach, ale... niemonogamicznych. Przekonała się o tym nietypowa rodzina.

Żyją w czworokącie. Nie mają pojęcia, kto jest ojcem dzieci
Dla tej rodziny dwie mamy i dwóch tatusiów to standard (Instagram)

Alysia i Tyler Rogers oraz Taya i Sean Hartless są jedną rodziną. Mężczyźni w tym domu średnio co drugą noc zamieniają się łóżkami. To wprowadziło niemałe zamieszanie genetyczne, kiedy obie partnerki zaszły w ciążę w zaledwie kilkumiesięcznym odstępie. Nie można było stwierdzić, kto jest biologicznym ojcem. Jednak cała rodzina zapewnia, że wspólnie dzielą się obowiązkami rodzinnymi, także kwestia bycia biologicznym rodzicem nie ma dla nich znaczenia.

Alysia i Tyler Rogers mają już dwójkę dzieci w wieku siedmiu i ośmiu lat. W związku poliamorycznym są od czterech i pół roku.

Chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się że każdy może się czuć jak równy rodzic. W tym momencie genetyka niczego by nie zmieniła - mówi Taya, cytowana przez "DailyMail".

Zapytani przez internautów o to, jakiego nazwiska używają w codziennej komunikacji na zewnątrz odparli, że obu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy o małżeństwach jednopłciowych. Lider partii opozycyjnej mówi, czego by nie poparł

Cała czwórka przyznała, że dzieci będą mogły same przekonać się, kto jest ich biologicznym ojcem - jak tylko dorosną i powiedzą, że chcą znać odpowiedź na to pytanie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najmłodsze dzieci urodziły się w 2021 roku - w odstępie 7 miesięcy. Chłopcy mają dwie mamy - obie kobiety uważają, że jest to ich rola wobec dzieci w rodzinie.

Po narodzinach synów Taya zdecydowała się na nagranie z osobistym wyznaniem.

Gdybyś cztery lata temu ktoś powiedział mi, że będziemy w związku poliamorycznym z czwórką dzieci, to roześmiałabym ci się w twarz - powiedziała, odnosząc się do swojego męża, Seana.
Nie sądziłem, że to będzie najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek się nam przydarzyła. Dzięki Bogu za ten rozwój. Kocham cię na zawsze - odpowiedział Sean.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Cała czwórka zapewnia, że mają też wsparcie wszystkich dziadków. Dodają też, że żyjąc w czworokącie stali się lepsi w komunikacji i mniej zazdrośni, niż przedtem.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić