Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Borys Szyc publikuje SMS-y od Latkowskiego. Gorąco wokół "Nic się nie stało"

176
Podziel się

Borys Szyc odpowiedział na zarzuty stawiane przez Sylwestra Latkowskiego, reżysera filmu "Nic się nie stało". Aktor zapowiedział kroki prawne i opublikował SMS-y od Latkowskiego.

Borys Szyc skomentował film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego
Borys Szyc skomentował film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego (ONS)

Sylwester Latkowski oskarżył Borysa Szyca o ukrywanie prawdy na temat aktów pedofilii, do których miało dochodzić w Zatoce Sztuki w Sopocie. Podczas debaty w TVP, która odbyła się po premierze filmu "Nic się nie stało", reżyser zaapelował do aktora, by "powiedział opinii publicznej, czego był świadkiem, co widział, czego nie widział".

Borys Szyc opublikował oświadczenie, w którym odniósł się do zarzutów Latkowskiego. Aktor przyznał, że bywał w Zatoce Sztuki, ale podkreślił, że gdy pojawiły się zarzuty pod adresem jej właściciela, zaczął domagać się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości.

Zatoka jest powszechnie znanym miejsce w Sopocie. Jadłem tam posiłki i piłem w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to, co wszyscy inni. Po informacji o zarzutach pod adresem właściciela i innych osób stanąłem razem z prezydentem Jackiem Karnowskim w jednym rzędzie, domagając się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości dla ofiar, bo to one są tu ofiarą - zaznaczył Borys Szyc.

Aktor zarzucił Sylwestrowi Latkowskiemu, że w swoim dokumencie "nie przedstawia żadnych dowodów i robi sobie promocję kosztem nazwisk znanych osób". Stwierdził również, że przy pomocy filmu "zleconego przez reżimową telewizję", reżyser chciał zatuszować sprawę pedofilii w Kościele.

Oto moja prawda Panie Latkowski: Ja tkwiłem w alkoholowym bagnie ale wydostałem się z niego i nie mam zamiaru tam wracać. Pan tkwi w kryminalnym i politycznym bagnie. Które gorsze? Sam nie wiem. Trzeba mieć solidny kręgosłup i silna wolę żeby wyleźć choć z jednego. Reszta nie będzie milczeniem. Do zobaczenia w sądzie - napisał Szyc.

W kolejnym poście Borys Szyc dodał wideo, na którym widać SMS-y, które otrzymał od Latkowskiego. Reżyser zasypywał aktora wiadomościami i naciskał, by się z nim spotkał i ujawnił mu informacje dotyczące Zatoki Sztuki. Borys Szyc od początku odcinał się od tematu i podkreślał, że nie ma z tym nic wspólnego.

Zobacz także: "Nic się nie stało" i afera pedofilska. Zbigniew Ziobro powołał specjalny zespół. Marcin Warchoł o szczegółach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(176)
Racjonalista
1 tyg. temu
Te wiadomości są naprawdę "szokujące" i śmierć ofiar jest przy nich nieważna. Dla pedofilów to chleb codzienny.
dziewczynka
1 tyg. temu
ktoś te dziewczynki gwałcił i pytanie dlaczego winni nie siedzą za kratkami ? a jak ktoś tam bywał to nie jedno pewnie widział i powinien jak nie ma nic na sumieniu współpracować z prokuratura na rzecz wyjasnienia sprawy i ukarania winnych a nie hałas robić bo nikomu nie służy , jeśli chodzi o ksiezy to oni nie sa inni niż reszta wiec karac przez sądy tak samo jak innych i wszystkich winnych a nie rekaręke myje
Freon
1 tyg. temu
Ciekawe dlaczego pisał do niego, a nie do kogoś innego? Taki oburzony jeden z drugim? Przecież to były prośby o ujawnienie tego procederu, a nie oskarżenia. To czym p. Szyc tak się oburzył? Tym, że ktoś się dowie że tam bywał? To wiemy od dawna.
maxc
1 tyg. temu
a Wojewodzki dalej mlodziutkich chlopców zamawia w TVN ie???
men33
1 tyg. temu
TVN chroni Wojewodzkiego umoczonego najbardziej
Najnowsze komentarze (176)
mario
15 godz. temu
mam duże jajka
Rene
1 tyg. temu
ręka rękę myje
Rene
1 tyg. temu
rączka rączkę myje
Wilkowiecko
1 tyg. temu
GDZIE TY JESTEŚ POLSKA SPRAWIEDLIWOŚCI??? GDZIE TY JESTEŚ??? W "ZATOCE SZTUKI"???
Asa
1 tyg. temu
W Ameryce do dziś ścigają Polańskiego. A jednak TVN to amerykańska TV.
Tom
1 tyg. temu
Kto zamawiał młodych chłopców i wybiera. Co za gwiazda z jakiej TV?
JanekWiśniew
1 tyg. temu
Bidulek! Prezydent.. Trójmiasto wiedziało i nic szytzowi nie powiedziało!
ola
1 tyg. temu
Szyc,a Ty córkę masz czy synka?
sagittarius
1 tyg. temu
drodzy celebryci! oburzacie się, że biskup wiedział i nic nie zrobił (film Sekielskiego)A wy też wiedzieliście, (film Latkowskiego)co się tam dzieje i czy coś zrobiliście? wam odpowiadała ta dekadencja, dla was zabawa w takim miejscu to kosztowanie owocu zakazanego - zakazanego szaremu obywatelowi. przestańcie więc się oburzać i przestańcie moralizować!
Dżekson
1 tyg. temu
Nie ufam tym szycom, wojewódzkim itp.
majk
1 tyg. temu
Idąc tropem , że ktoś bywał gdzieś to musiał coś wiedzieć to w kościołach bywa sporo milionów POLAKÓW to oznacza , że wiedzieli i też są winni pedofilii księży .
Git czĺek
1 tyg. temu
Szyc w filmie filmie SYMETEIA pamiętasz jak poniżałeś kobiety mówiąc że flaka miałeś
mare
1 tyg. temu
Widać, że skoro az tak bardzo się broni, to faktycznie nie chce pamiętać co tam widział. najlepiej gdyby przeprosił, ze chyba był ślepy, pijany, nic nie pamięta, ale film o tym (obojętnie kto go zrobi) był bardzo potrzebny. A nie krytykować, ze nie ma tam dowodów , ale dowody na to , że latkowski pił to ujawnia!
sed
1 tyg. temu
Naiwny ten Latkowski jak myślał że ten Szyc będzie sypał. Oj naiwny, bo oni zawsze idą w zaparte, ten światek tak ma - fałsz i zakłamanie to ich chleb powszedni.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić