o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Borys Szyc publikuje SMS-y od Latkowskiego. Gorąco wokół "Nic się nie stało"

173
Podziel się

Borys Szyc odpowiedział na zarzuty stawiane przez Sylwestra Latkowskiego, reżysera filmu "Nic się nie stało". Aktor zapowiedział kroki prawne i opublikował SMS-y od Latkowskiego.

Borys Szyc skomentował film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego
Borys Szyc skomentował film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego (ONS)
bDaulyjV

Sylwester Latkowski oskarżył Borysa Szyca o ukrywanie prawdy na temat aktów pedofilii, do których miało dochodzić w Zatoce Sztuki w Sopocie. Podczas debaty w TVP, która odbyła się po premierze filmu "Nic się nie stało", reżyser zaapelował do aktora, by "powiedział opinii publicznej, czego był świadkiem, co widział, czego nie widział".

Borys Szyc opublikował oświadczenie, w którym odniósł się do zarzutów Latkowskiego. Aktor przyznał, że bywał w Zatoce Sztuki, ale podkreślił, że gdy pojawiły się zarzuty pod adresem jej właściciela, zaczął domagać się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości.

bDaulyjX

Zatoka jest powszechnie znanym miejsce w Sopocie. Jadłem tam posiłki i piłem w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z alkoholu, czyli robiłem to, co wszyscy inni. Po informacji o zarzutach pod adresem właściciela i innych osób stanąłem razem z prezydentem Jackiem Karnowskim w jednym rzędzie, domagając się wyjaśnienia sprawy i sprawiedliwości dla ofiar, bo to one są tu ofiarą - zaznaczył Borys Szyc.

Aktor zarzucił Sylwestrowi Latkowskiemu, że w swoim dokumencie "nie przedstawia żadnych dowodów i robi sobie promocję kosztem nazwisk znanych osób". Stwierdził również, że przy pomocy filmu "zleconego przez reżimową telewizję", reżyser chciał zatuszować sprawę pedofilii w Kościele.

Oto moja prawda Panie Latkowski: Ja tkwiłem w alkoholowym bagnie ale wydostałem się z niego i nie mam zamiaru tam wracać. Pan tkwi w kryminalnym i politycznym bagnie. Które gorsze? Sam nie wiem. Trzeba mieć solidny kręgosłup i silna wolę żeby wyleźć choć z jednego. Reszta nie będzie milczeniem. Do zobaczenia w sądzie - napisał Szyc.

bDaulykd

W kolejnym poście Borys Szyc dodał wideo, na którym widać SMS-y, które otrzymał od Latkowskiego. Reżyser zasypywał aktora wiadomościami i naciskał, by się z nim spotkał i ujawnił mu informacje dotyczące Zatoki Sztuki. Borys Szyc od początku odcinał się od tematu i podkreślał, że nie ma z tym nic wspólnego.

Zobacz także: "Nic się nie stało" i afera pedofilska. Zbigniew Ziobro powołał specjalny zespół. Marcin Warchoł o szczegółach

bDaulyke

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDaulyky
KOMENTARZE
(173)
Racjonalista
4 miesiące temu
Te wiadomości są naprawdę "szokujące" i śmierć ofiar jest przy nich nieważna. Dla pedofilów to chleb codzienny.
dziewczynka
4 miesiące temu
ktoś te dziewczynki gwałcił i pytanie dlaczego winni nie siedzą za kratkami ? a jak ktoś tam bywał to nie jedno pewnie widział i powinien jak nie ma nic na sumieniu współpracować z prokuratura na rzecz wyjasnienia sprawy i ukarania winnych a nie hałas robić bo nikomu nie służy , jeśli chodzi o ksiezy to oni nie sa inni niż reszta wiec karac przez sądy tak samo jak innych i wszystkich winnych a nie rekaręke myje
Freon
4 miesiące temu
Ciekawe dlaczego pisał do niego, a nie do kogoś innego? Taki oburzony jeden z drugim? Przecież to były prośby o ujawnienie tego procederu, a nie oskarżenia. To czym p. Szyc tak się oburzył? Tym, że ktoś się dowie że tam bywał? To wiemy od dawna.
bDaulykz
maxc
4 miesiące temu
a Wojewodzki dalej mlodziutkich chlopców zamawia w TVN ie???
men33
4 miesiące temu
TVN chroni Wojewodzkiego umoczonego najbardziej
Najnowsze komentarze (173)
mario
4 miesiące temu
mam duże jajka
Rene
4 miesiące temu
ręka rękę myje
Rene
4 miesiące temu
rączka rączkę myje
Wilkowiecko
4 miesiące temu
GDZIE TY JESTEŚ POLSKA SPRAWIEDLIWOŚCI??? GDZIE TY JESTEŚ??? W "ZATOCE SZTUKI"???
Asa
4 miesiące temu
W Ameryce do dziś ścigają Polańskiego. A jednak TVN to amerykańska TV.
Tom
4 miesiące temu
Kto zamawiał młodych chłopców i wybiera. Co za gwiazda z jakiej TV?
JanekWiśniew
4 miesiące temu
Bidulek! Prezydent.. Trójmiasto wiedziało i nic szytzowi nie powiedziało!
ola
4 miesiące temu
Szyc,a Ty córkę masz czy synka?
bDaulykr
sagittarius
4 miesiące temu
drodzy celebryci! oburzacie się, że biskup wiedział i nic nie zrobił (film Sekielskiego)A wy też wiedzieliście, (film Latkowskiego)co się tam dzieje i czy coś zrobiliście? wam odpowiadała ta dekadencja, dla was zabawa w takim miejscu to kosztowanie owocu zakazanego - zakazanego szaremu obywatelowi. przestańcie więc się oburzać i przestańcie moralizować!
Dżekson
4 miesiące temu
Nie ufam tym szycom, wojewódzkim itp.
majk
4 miesiące temu
Idąc tropem , że ktoś bywał gdzieś to musiał coś wiedzieć to w kościołach bywa sporo milionów POLAKÓW to oznacza , że wiedzieli i też są winni pedofilii księży .
Git czĺek
4 miesiące temu
Szyc w filmie filmie SYMETEIA pamiętasz jak poniżałeś kobiety mówiąc że flaka miałeś
mare
4 miesiące temu
Widać, że skoro az tak bardzo się broni, to faktycznie nie chce pamiętać co tam widział. najlepiej gdyby przeprosił, ze chyba był ślepy, pijany, nic nie pamięta, ale film o tym (obojętnie kto go zrobi) był bardzo potrzebny. A nie krytykować, ze nie ma tam dowodów , ale dowody na to , że latkowski pił to ujawnia!
sed
4 miesiące temu
Naiwny ten Latkowski jak myślał że ten Szyc będzie sypał. Oj naiwny, bo oni zawsze idą w zaparte, ten światek tak ma - fałsz i zakłamanie to ich chleb powszedni.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić