"Kilka mandatów mniej". Kot pomaga kierowcom

183

W mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienne nagranie, na którym widzimy policjantkę, która trzyma słynną "suszarkę", czyli przedmiot do mierzenia prędkości kierowców. Policjantce w pracy przeszkadza jednak... kot, który wskoczył jej na głowę i nie daje pracować.

"Kilka mandatów mniej". Kot pomaga kierowcom
"Kilka mandatów mniej". Kot pomaga kierowcom (Twitter)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na Twitterze, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się ciekawy filmik, który zbudził dużo śmiechu.

Na krótkim filmiku widzimy policjantkę w trakcie pracy, która trzyma słynną "suszarkę", czyli przedmiot do mierzenia prędkości kierowców. Policjantce w pracy przeszkadza jednak... kot, który wskoczył jej na głowę i nie daje pracować.

Nowy sprzymierzeniec kierowców Kilka mandatów mniej Wydział Ruchu Drogowego KPP Złotów - czytamy w opisie filmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Błaszczak ujawnił dawne plany. Generał wskazuje zagrożenie

Policjantka podeszła do sprawy bardzo humorystycznie i na chwilę przerwała pracę, aby pobawić się z małym zwierzęciem. Film przez około 30 minut wyświetliło ponad 5 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nowe "suszarki" dla policji

W ramach projektu pn. Bezpieczniej na drogach - nowoczesny sprzęt dla polskiej policji etap II, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, do policjantów ruchu drogowego w pierwszym kwartale tego roku trafiły laserowe mierniki prędkości z rejestracją obrazu.

Doposażenie policji w przyrządy laserowe zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym i pozwala realizować nadzór w zakresie pomiaru prędkości w sposób efektywny i skuteczny - tłumaczyła polska drogówka.

Doposażenie policjantów ruchu drogowego w nowoczesne laserowe mierniki prędkości umożliwia precyzyjne wykonanie pomiaru z większej odległości. Sygnał do zatrzymania podawany jest dzięki temu z odpowiednim wyprzedzeniem, co zapewnia możliwość płynnego i bezpiecznego zatrzymania pojazdu.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić