Źródło wideo: © o2pl
Malwina WitkowskaGabriel Bielecki

Policyjny pościg ulicami Krakowa. Sceny jak z filmu akcji

W miniony piątek po południu, na ul. Pachońskiego w Krakowie, policjant zauważył motocykl Piaggio poruszający się z dużą prędkością. Kierowca zignorował polecenie zatrzymania i zaczął uciekać. Po kilku minutach, na ul. Armii Krajowej, motocyklista spowodował kolizję z BMW, porzucił pojazd i próbował uciekać pieszo, jednak został zatrzymany przez policjanta. Okazało się, że uciekinier, 21-letni mieszkaniec Krakowa, nie posiadał uprawnień do jazdy i był poszukiwany do odbycia rocznej kary więzienia za kradzież z włamaniem. Mężczyzna był trzeźwy. Został osadzony w areszcie, a potem trafił do zakładu karnego. Za szaleńczą jazdę, niezatrzymanie się do kontroli oraz brak uprawnień, 21-latek otrzymał mandat w wysokości 14 600 zł i 222 punkty karne. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło artykułu: o2pl
Więcej wideo
Szykuje się kolejna epidemia? Norowirus wykryty na statku. Nie żyje mężczyznaSzykuje się kolejna epidemia? Norowirus wykryty na statku. Nie żyje mężczyzna
Kijów w gruzach. Nagrania po nocnej rosyjskiej akcjiKijów w gruzach. Nagrania po nocnej rosyjskiej akcji
"51. stan". Trump odpłynął. Reakcja Wenezuelczyków"51. stan". Trump odpłynął. Reakcja Wenezuelczyków
Minęło 45 lat od zamachu na papieża. Co dokładnie się wtedy wydarzyło?Minęło 45 lat od zamachu na papieża. Co dokładnie się wtedy wydarzyło?
Rosja przeprowadziła test Szatana. Propaganda czy ogromny sukces?Rosja przeprowadziła test Szatana. Propaganda czy ogromny sukces?
Nie wyrzucaj monet z PRL-u. Te egzemplarze są warte najwięcejNie wyrzucaj monet z PRL-u. Te egzemplarze są warte najwięcej
Samolot rozbił się. Piloci katapultowali się w ostatniej chwiliSamolot rozbił się. Piloci katapultowali się w ostatniej chwili
Wybrane dla Ciebie