aktualizacja 

To nie fotomontaż. Ukrainiec nagrał to w Polsce. 2,1 mln wyświetleń

507

Na jednej z polskich dróg doszło do sytuacji, w którą aż ciężko uwierzyć. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie wideo z passatem w roli głównej. Samochód z Działdowa z powodu usterki tylnej osi poruszał się po asfalcie w nietypowy sposób. Wideo stało się hitem TikToka.

To nie fotomontaż. Ukrainiec nagrał to w Polsce. 2,1 mln wyświetleń
Passat zwrócił uwagę kierowcy (TikTok)

Dobry stan techniczny pojazdu to podstawowe kryterium, które powinno być kluczowe w podjęciu decyzji o rozpoczęciu podróży przez kierowcę. Niestety, nie każdy stawia bezpieczeństwo swoje i innych na pierwszym miejscu. Tak było w przypadku tego właściciela passata z Działdowa.

Smartfony sprawiły, że świadkom rozmaitych zdarzeń nie umknie żaden ciekawy moment. Wysokiej jakości kamery w połączeniu z szybką reakcją pozwalają na uchwycenie chwil, a następnie podzielenie się nimi z innymi osobami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było w przypadku obywatela Ukrainy, który poruszał się po jednej z dróg ekspresowych w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zamarznięty samochód w Chinach. Zaskakujący widok auta przy temperaturze -21 st. C.

Ciężko uwierzyć w sceny, które nagrał na drodze ekspresowej obywatel Ukrainy. Uwagę podróżującego zwrócił passat, poruszający się w bardzo nietypowy sposób. Samochód z rejestracją z Działdowa dosłownie zostawiał na drodze cztery ślady. Tylna oś pojazdu była ustawiona w inny sposób niż przednia, przez co świadkowie mieli wrażenie, że osobówka jedzie w delikatnym poślizgu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

"To jest znana usterka sterownika skrętnej osi tylnej"

Wideo z passatem w roli głównej trafiło na TikToka. W ciągu zaledwie trzech dni krótki filmik został wyświetlony ponad 2,1 miliona razy. Nagrana sytuacja stała się obiektem żartów internautów. Wśród komentujących znalazły się również osoby, które zdiagnozowały problem. Ich zdanie w aucie doszło do znanej usterki sterownika skrętnej osi tylnej.

Jaki kraj, taki Tokio drift - zażartował internauta.
To jest znana usterka sterownika skrętnej osi tylnej - napisał komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić