Wszystko się nagrało. Spójrzcie na kierowców z Zofiówki

149

Wydawało się, że na kanale "Stop Cham" widzieliśmy praktycznie wszystko. A jednak. W woj. lubelskim dwaj mężczyźni w pewnym momencie wysiedli z jednego auta i zaczęli bić się na środku jezdni. Wszystko zostało zarejestrowane na kanale "Stop Cham" na YouTube.

Wszystko się nagrało. Spójrzcie na kierowców z Zofiówki
Niebywałe. Dwóch mężczyzn pobiło się na drodze (YouTube)

Agresywne sytuacje na drodze to wcale nie taka rzadkość. Kanał "Stop Cham" na YouTube powstał więc specjalnie po to, by tępić wszelkie nieodpowiedzialne i chamskie zachowania m.in. kierowców.

Nowe nagranie przechodzi wszelkie pojęcie. Jeden z kierowców, który posiadał kamerkę samochodową, sfilmował zachowanie dwóch mężczyzn, którzy w pewnym momencie zaczęli bić się na środku drogi. Wszystko działo się w poniedziałek (25 marca) w Zofiówce w woj. lubelskim.

Dziwna sytuacja na drodze.... Wysiedli z jednego auta, pobili się na środku drogi i z powrotem wsiedli do jednego auta i odjechali - czytamy w opisie filmu na YouTube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przeszukanie u Ziobry. Poseł ujawnia nowe szczegóły

Internauci zszokowani filmem

Tradycyjnie pod filmem na kanale "Stop Cham" pojawiła się lawina komentarzy. Internauci nie oszczędzili mężczyzn, którzy zachowali się mało odpowiedzialnie. Droga nie jest miejscem, na której mogą odbywać się takie rzeczy.

Biorąc pod uwagę ich siłę oraz ruchy, to jednak bardziej była pokazówka. Ja bym się nie zdziwił, jakby ktoś stąd szybko znalazł ten filmik - podkreśla jeden z internautów.

Pojawiły się także humorystyczne komentarze. Być może jeden z kierowców... nie potrafił umiejętnie prowadzić auta. Czasami wystarczy iskra, aby doszło do większej awantury.

Może jednemu nie spodobał się styl jazdy tego drugiego, który aktualnie występował w roli kierowcy i postanowił dać temu upust - śmieje się kolejna osoba.

Film z udziałem dwóch mężczyzn został wyświetlony już blisko 30 tysięcy razy. Pojawiło się pod nim ponad 220 komentarzy.

Zobacz także: Bójka na drodze - Wysiedli z jednego auta, pobili się, wsiedli i odjechali #1442 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić