aktualizacja 

Żółta meganka miał profil na tablica-rejestracyjna.pl. Wpisy szokują

165

Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (15 lipca) na moście Dębickim w Krakowie. Z przeprawy spadło żółte renault megane, a śmierć poniosło czterech mężczyzn. Kierowca od lat miał budzić strach na ulicach miasta.

Żółta meganka miał profil na tablica-rejestracyjna.pl. Wpisy szokują
Tak wyglądała żółta meganka po wypadku w Krakowie. Kierowca i pasażerowie nie mieli szans (Policja)

Wiadomo, że sportowe renault megane należało do Patryka P. To 24-letni syn celebrytki znanej z programu "Królowe życia". Tragiczny rajd w wykonaniu kierowcy samochodu nie był jego pierwszym występkiem drogowym. O sprawie informuje dziennik Fakt.

Samochód, który należał do Patryka P. miał profil na portalu tablica-rejestracyjna.pl. To tam uczestnicy ruchu drogowego oceniają się wzajemnie przez komentowanie stylu jazdy.

Właściciel żółtej, sportowej meganki nie miał zbyt pozytywnych opinii na swój temat. Fakt informuje, że wielu kierowców zwracało uwagę na bezmyślną i bardzo brawurową jazdę osoby, która prowadziła żółty samochód.

Opinie są naprawdę porażające!

Co o kierowcy sportowego wozu pisali inni uczestnicy ruchu drogowego? Komentarze są bezlitosne.

Jak chcesz się zabić idioto, to się zabij, nie narażając innych - denerwował się internauta, którego wpis cytuje Fakt. Dziennik zaznacza, że ten został opublikowany w 2020 roku i już został usunięty z sieci.

Według innych komentujących kierowca żółtego renault miał m.in. "wyprzedzać pasem awaryjnym". Nie zważał też na ograniczenie prędkości czy obowiązujące zasady ruchu drogowego.

W deszczu po Wielickiej się bawić między autami trzeba mieć jaja ze stali - zauważył w 2021 roku inny komentujący.

W sieci pojawiają się też takie epitety jak "imbecyl" czy "samozwańczy król szosy". Widać więc wyraźnie, że żółty, sportowy wóz bardzo zaszedł za skórę mieszkańcom Krakowa i okolic.

Warto pamiętać, że powyższe komentarze niekoniecznie muszą odnosić się do właściciela. Być może Patryk P. pożyczał samochód swoim kolegom.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić