kasz| 
aktualizacja 

Najpopularniejsi polscy raperzy śmieją się z własnych tekstów [WIDEO]

2

Wytwórnia prowadzona przez Solara i Białasa przeżywa ostatnio świetny okres. SBM świętuje 2 miliony subskrybentów i 2 miliardy wyświetleń filmów na swoim kanale na YouTube.

Solar i Bedoes
Solar i Bedoes (SBM Label)

Ostatnie miesiące przyniosły dwie duże akcje, który zapoczątkował SBM Label. Najpierw mieliśmy drugą odsłonę zabawy Hot16Challenge2, której towarzyszyła zbiórka środków na rzecz walki z koronawirusem. Dwa tygodnie temu na kanale SBM pojawiły się materiały ze specjalnego wyjazdu na Kaszuby wszystkich raperów związanych z wytwórnią. W efekcie tego spotkania powstał album "Hotel Maffija".

Teraz przyszedł czas na świętowanie okrągłych liczb na kanale SBM na YouTube. Wytwórni udało się zdobyć ponad 2 miliony subskrybentów, a filmy na kanale zostały wyświetlone ponad 2 miliardy razy. Z tej okazji na kanale pojawiło się specjalnie wideo, w którym Solar, Białas, Mata, Bedoes i Lanek mierzą się ze swoimi tekstami.

We współpracy z twórcą legendarnej serii "Absurdy w polskim rapie", postanowiliśmy w skróconej formie pokazać naszą długą, wyboistą drogę na szczyt. Nie od strony platynowych płyt, diamentowych singli, ogromnych koncertów, rekordowych wyświetleń, a od strony błędów, porażek, absurdów. Bo z tego składa się każdy sukces - możemy przeczytać w opisie filmu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić