aktualizacja 

18-letnia Roxie Węgiel w ogniu krytyki. Ludzie patrzą i nie wierzą

390

Mnóstwo emocji wywołały zdjęcia Roksany Węgiel z 18. urodzin. Niektórzy internauci bardzo skrupulatnie przeanalizowali fotografie. Część z nich spostrzega, że młoda celebrytka retuszuje fotki. Skąd takie wnioski?

18-letnia Roxie Węgiel w ogniu krytyki. Ludzie patrzą i nie wierzą
Roksana Węgiel (Instagram)

Roksany Węgiel chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta młoda wokalistka tak naprawdę dorastała na oczach całej Polski. Wybiła się dzięki "The Voice Kids" już pięć lat temu! Następnie sukcesywnie rozwijała swoją karierę.

Teraz jest już artystką o ugruntowanej pozycji. Niedawno skończyła 18 lat, a obecnie jej wizerunek zupełnie nie przypomina tego, z którym utożsamiała się za czasów występów w popularnym show TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 18-latka o Kościele. Roksana Węgiel nie gryzie się w język

Poczynania Węgiel wywołują sporo emocji. Tak też było ostatnio, gdy opublikowała w sieci serię fotek z imprezy z okazji 18. urodzin.

Cóż to była za noc. Dziękuję wszystkim, z którymi mogłam celebrować moje 18. urodziny. Cudownie się bawiłam, na pewno zapamiętam ten wieczór na długo - pisała "Roxie".

Roksana Węgiel retuszuje zdjęcia?! Internauci poruszeni

Pod tym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część internautów twierdzi, że Roksana retuszuje zdjęcia! Skąd się wzięły te oskarżenia?

Fajna figura, taka nieludzka trochę.
Widać, że fotki retuszowane. Aż kucharzowi nogi przetrąciło.
Spójrzcie na trzecie zdjęcie. Co się stało z nogą, jej włosami oraz okolicami talii? Ładny Photoshop - czytamy.

Pod wpisem uaktywnił się nawet pewien grafik. Żartobliwie zaproponował współpracę.

Jestem grafikiem, mogę podesłać namiar na siebie. Lepiej tę talię zrobię - zapewnił.

Na osiemnastce Roksany obecny był między innymi Kevin Mglej. 26-latek jest nowym chłopakiem Węgiel. Czy różnica wieku nie jest tutaj przeszkodą?

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi - przekazała Roksana w rozmowie z Radiem Eska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić