200 tysięcy w 10 dni. Oto jak zarabia Nowicki w TVP

18

Łukasz Nowicki niejednokrotnie udowodnił, że jest profesjonalistą. Od lat współpracuje z Telewizją Polską, dobrze odnajduje się w kilku formatach. Jak dowiedział się portal ShowNews.pl, jego profesjonalizm jest sowicie nagradzany. Bywają przypadki, że miesięcznie zarabia 200 tysięcy złotych. I za zaledwie 10 dni pracy.

200 tysięcy w 10 dni. Oto jak zarabia Nowicki w TVP
200 tysięcy w 10 dni. Tak zarabia Nowicki w TVP (Licencjodawca, AKPA)

Łukasz Nowicki to znany i ceniony aktor-prezenter, który od kilku lat spełnia się między innymi na kanapach "Pytania na Śniadanie".

Przed kamerami czuje się naturalnie i swobodnie. Nie zjada go trema, a w jego poczynaniach widać ogromny profesjonalizm.

Od 2010 jest jednym ze współprowadzących poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie". Od 5 marca 2011 prowadzi teleturniej "Postaw na milion". 6 września 2020 poprowadził pierwszy odcinek programu rozrywkowego TVP2 "Przyjaciele na zawsze".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mocne wystąpienie Beaty Szydło w PE ws. "lex Tusk"

Lata pracy w Telewizji Polskiej przynoszą mi bardzo wymierne korzyści. Nowicki ma być sowicie wynagradzany za każde pojawienie się na wizji.

Za serię "Postaw na milion" Łukasz Nowicki ma zgarniać aż 100 tysięcy złotych, a jeden sezon kręcony jest w zaledwie 5 dni. Łatwo policzyć, ze jeśli popracuje 10 dni i nakręci dwa sezony show, zainkasuje 200 tysięcy złotych!

Łukasz Nowicki od lat jest bardzo lubiany nie tylko przez widzów, ale tez przez osoby, które z nim pracują przy programie. Zawsze chętnie jeżdżą na zdjęcia do Krakowa, żeby spędzić z nim te kilka dni na planie - mówi informator serwisu ShowNews.pl.

To oczywiście nie koniec jego zarobków. Jak wynika z informacji ShowNews.pl, w programie "Pytanie na Śniadanie" ma osobny kontrakt, w ramach którego dostaje około 100 tysięcy złotych za sezon.

Apartamenty w Albanii

Zarobione pieniądze Nowicki inwestuje w nieruchomości. Od co najmniej roku Nowiccy mogą pochwalić się własnym mieszkaniem w Albanii, jakie okazjonalnie wynajmują turystom.

Niedawno jednak na Instagramie Łukasza pojawił się nowy post, w którym ogłosił, że zakończył się remont w ich drugim mieszkaniu w Sarandzie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić