Grób Anny Przybylskiej. Wzruszający widok na cmentarzu

215

Anna Przybylska - utalentowana i uwielbiana przez wszystkich aktorka, zmarła 5 października 2014 roku po miesiącach walki z rakiem trzustki. Z okazji 7 rocznicy jej śmierci odwiedziliśmy jej grób znajdującym się na cmentarzu w Gdyni.

Grób Anny Przybylskiej. Wzruszający widok na cmentarzu
Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku (AKPA)

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych aktorek polskiego kina. 5 października mija siedem lat odkąd zmarła na raka trzustki.

Anna Przybylska

Aktorka została pochowana na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Postanowiliśmy odwiedzić jej grób i zobaczyć jak wygląda tuż przed rocznicą.

Grób jest skromny, ale bardzo zadbany. Wyróżniał się na tle sąsiednich nagrobków: leżały na nim świeże wiązanki, paliły się znicze. Widać, że bliscy oraz fani aktorki często przychodzą, aby uczcić jej pamięć.

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 w Gdyni. Na ekranie zadebiutowała w 1997 roku w filmie "Ciemna strona Wenus". Największą rozpoznawalność i popularność przyniosła jej rola policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy". Zagrała także w filmach: "Dzień świra", "Dlaczego nie!", "Złoty środek" czy "Bilet na Księżyc".

Od 2002 roku była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Przybylska urodziła ukochanemu córkę Oliwię i dwóch synów: Szymona i Jana. 19-letnie Oliwia występuje aktualnie w programie "Taniec z gwiazdami".

Zobacz także: Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Oliwia Bieniuk uczcił jej pamięć serią niepublikowanych nagrań
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić