A jednak. Marianna Schreiber wydała oświadczenie

85

Marianna Schreiber to modelka, influencerka, aktywistka, żona polityka PiS, Łukasza Schreibera oraz założycielka partii "Mam dość". 7 lipca, kobieta w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie, w którym przyznała, że mimo zapowiedzi, jej partia nie wystartuje w nadchodzących wyborach.

A jednak. Marianna Schreiber wydała oświadczenie
Marianna Schreiber wydała oświadczenie. Nie wystartuje w wyborach (AKPA, Michał Baranowski)

W piątek (7 lipca) po południu Marianna Schreiber w mediach społecznościowych zamieściła oświadczenie. Dotyczy ono jej partii politycznej.

Drodzy, pragnę podzielić się z wami ważną dla mnie informacją. Przez ostatni rok wydarzyło się w moim życiu bardzo wiele zarówno wspaniałych, jak i trudnych momentów. Chciałam szybko i intensywnie zbudować coś, na co nie miałam wystarczających zasobów. Myślałam, że sama idea i wiara w to co się robi, wystarczy - napisała.

Dodała, że partia, która widnieje pod jej nazwiskiem, jest w trakcie rejestracji. "Myślałam, że w ciągu roku mi się uda. Zatem nie weźmie udziału w tegorocznych wyborach" - przekazała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Honorata Skarbek o służbie zdrowia: "Nie zostałam potraktowana w taki sposób, w jaki bym wymagała"

Kobieta podkreśliła, że "po drodze poznała mnóstwo wspaniałych ludzi. "Poznałam też środowiska z którymi nie chciałabym w życiu mieć nic wspólnego" - dodała

Czasem wydawało mi się, że jestem zbyt wrażliwa na polityczną walkę i rozpychanie się łokciami, ponieważ nie umiem zrozumieć dlaczego ludzie są dla siebie tacy podli i nie akceptują tego, że taki jest ten świat - wyznała.

Marianna Schreiber: będę wspierała swojego męża

Zawsze bardziej czułam się człowiekiem czynu - aktywistką. Niestety wiele osób, które mnie otaczały w ostatnim czasie traktują mnie instrumentalnie chcąc wykorzystać moją osobę do ataku na mojego męża - czego nie mogę zaakceptować! - podkreśliła.

Ma nadzieje, że jej aktywności zarówno te dotychczasowe jak i te przyszłe były i będą dla niektórych jej obserwatorów inspiracją. "Cały czas chcę być także dla was i służyć pomocą. Człowiekiem się jest, politykiem się bywa" - stwierdziła.

Zaznaczam, że nie jestem człowiekiem żadnej partii politycznej. Chciałabym służyć ojczyźnie i to właśnie z tym wiążę swoją najbliższą przyszłość. Wiem, że to się wiąże jednocześnie z brakiem prowadzenia działalności politycznej. Będę wspierała swojego męża - zakończyła oświadczenie.

Z kolei na Twitterze "Mam dość" napisała, że wszystkie osoby, które były zaangażowane tworzenie partii będą startowały z innej partii politycznej, a szczegóły zostaną podane niebawem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z racji tego, że z oświadczenia jasno nie wynika, czy sama Marianna Schreiber wystartuje w zbliżających się wyborach, postanowiliśmy się z nią skontaktować.

W rozmowie z dziennikarką portalu o2.pl nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła tych informacji. Przyznała jedynie, że jeżeli chciałabym, aby to w 100 proc. było jasne, napisałby tylko jedno zdanie. Także zostaje nam czekać na rozwój wydarzeń.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić